Hledat

Sklenice na bílé víno

Seřadit
39 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Sklenice na bílé víno: Sklenice pro milovníky bílého vína

Někdo si dopřává dobré víno až ve chvíli, kdy zapadá slunce a někdo se nenechá odradit časovou dobou a rád si dopřeje víno již k dobrému obědu. Všeho s mírou a nezáleží na tom, kolik nástěnné hodiny právě ukazují.

Pokud preferujete bílé víno nad červeným, sklenička na bílé víno je zkrátka vaším skvělým společníkem, který pohladí po duši, zažene splín, rozveselí a stmelí vztahy. Proto až budete mít chuť zajděte do vinárny, vyberte si dobré bílé víno a v pohodlí domova si jej vychutnejte. Jak? Nejlépe v dobré společnosti a z krásné sklenice. Ty najdete na Westwing. Jsou to skleničky na bílé víno, které jsou na vysoké noze s uzavřeným hrdlem.

Jak vybrat vhodné skleničky na bílé víno?

Bílé víno je chuťově i pachově jemnější, než je tomu u červeného. Je to dáno vlivem slupky hroznů, ze kterých se vyrábí. Aby tak naplno propukl jeho buket, je lepší je nalévat vychlazené a do skleničky na bílé víno, která má tulipánový tvar. Tedy uzavřené hrdlo. Umožňuje tak s vínem kroužit a nechat jej otevřít. 

V pěkné sklenici, která může být čirá, barevně laděná, hladká nebo zbroušená do určitého vzoru zkrátka víno chutná lépe. I v dobré vinárně na degustaci vína či ve vinném sklepě dostanete skleněnou či někdy i křišťálovou sklenici. V takových chvílích stoupá celkový zážitek a dojem. Ten zvyšte i u vás doma a nabídněte svým hostům sklenice na bílé víno v krásné sadě. 

Ovšem pokud přesto všechno preferujete raději červené víno, máme pro vás také sklenice na červené víno.

Skvělý výběr skleniček na bílé víno je právě na Westwing, kde můžete využít i dopravu zdarma nad 800 Kč. To je skvělá příležitost na to, zvýšit kulturu stolování i ve vašem domově. Westwing zajistí degustaci vín a kouzelné okamžiky právě s jejich sortimentem.