Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Příbory

101 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Příbory: objevte krásné a kvalitní příbory, se kterými si užijete každé jídlo

Patříte mezi gurmány, kteří milují nejen jídlo, ale také stolování na úrovni? Pak jistě víte, že najít ideální servírovací nádobí, ubrus, dekorace, ale také příbory, není nic jednoduchého. Lžíce, vidličky, nože, lžičky, a pokud jste skutečný fanda dodržování etikety u stolu, tak i dezertní příbory, musí splňovat mnoho podmínek, které není radno brát na lehkou váhu. Před koupí sady příborů, byste si měli uvědomit, že je to dlouhodobá investice. Zvolíte-li kvalitní příbory, budou vám sloužit a vypadat jako nové po mnoho a mnoho let. Utracených peněz tedy rozhodně nebudete litovat.

Jasně, že v obchodech seženete i sady příborů za směšně malé peníze. Ale budou mít viditelné nedokonalosti z velkovýroby, po pár týdnech se na nich začnou tvořit flíčky, které již neumyjete a jejich nekvalitní materiál jednoduše poškrábete i o své zuby. Navíc tyto extrémně levné příbory nebývají nijak dekorativně či designově zpracované. Takové příbory jsou vhodné možná tak do studentského bytu, levného bistra nebo firemní kuchyňky. Kvalitní jídlo z prvotřídních ingrediencí si ale zaslouží příbory prémiové kvality. Pokud hledáte příbory a nádobí pro nejmenší, v nabídce Westwing najdete i dětské nádobí z kvalitních materiálů.

Objevte sady příborů pro každou příležitost na Westwing

Přemýšlíte-li nad tím, že oživíte svůj příborník, příbory sada jsou skvělou volbou, pokud se chystáte obměnit veškerý jídelní servis. Na Westwing ale koupíte příbory také jednotlivě. Zejména pak ty designovější kousky, například lžičku s ozdobným koncem ve tvaru ovoce, jež bude trvale umístěna v cukřence.

Díky propracované možnosti filtrování si navíc na Westwing můžete nechat zobrazit pouze výrobky, které skutečně odpovídají vašim požadavkům na cenu, materiál, barvu, značku a dokonce i styl, abyste si mohli být stoprocentně jisti, že vaše nové příbory budou skvěle doplňovat zbytek jídelní tabule. Přijďte si udělat radost k nám na Westwing.

Jak vybrat vhodný jídelní servis podle materiálu?

Vybírejte srdcem, ale také na základě toho, jaké máte nádobí, a v jakém stylu nejčastěji prostíráte. Nejoblíbenějšími příbory i nadále zůstávají ty z nerezové oceli. Jejich lesk nikdy nevyjde z módy a v klasickém barevném provedení se budou hodit k čemukoliv, co na slavnostní tabuli dáte, ať už jde o nádobí, aranžmá nebo dekorační misky a tácy. I údržba nerezových příborů je jednoduchá. Při běžném zašpinění není nutná jiná péče, než je dát umýt do myčky nebo se na to vrhnout ručně s houbičkou a saponátem.

Pro nejmodernější jednoduchý a čistý design, ale i pro bohatě zdobené příbory si neváhejte přijít právě k nám. Nejen, že máme skladem spousty příborů z rozličných materiálů v různých provedeních, ale také vám je rychle, a u většiny výrobků také zdarma, doručíme až domů. Spolehlivost a kvalita je v internetovém obchodě Westwing samozřejmostí.

Pohodlné a snadné doručení

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756