Hledat

Servírovací nádobí

Seřadit
470 Výrobků
Seřadit

Servírovací nádobí: Vše pro bezchybné servírování vašich pokrmů

Vaření a příprava občerstvení už dávno není doménou pouze žen. A stejně tak prošla během posledních dekád velkou proměnou i samotná kultura stolování. Dnes již víme, že abychom si jídlo užili a odcházeli od stolu spokojení, nestačí nasytit žaludek, ale i naše oko prahnoucí po estetickém zážitku. Jakékoliv jídlo působí na stylovém nádobím ještě lépe. Zároveň je ale nutné, aby i krásné servírovací nádobí splňovalo především svou praktickou úlohu na jedničku.

U nás se proto soustředíme na výrobky z kvalitních materiálů, jež jsou vyrobeny nejen v osobitém a jedinečným stylu a designu, ale také vás okouzlí tím, jak praktické jsou. Jistě vás také potěší, že většinu nádobí lze mýt také v myčce. 

Nakupujte designové servírovací nádobí na Westwing

Rozmanitost materiálů a stylů a široká barevná škála produktů, jež si u nás můžete zakoupit, vám vyrazí dech. Stejně jako příjemné ceny a nadstandardní kvalita. Na Westwing naleznete hned několik kategorií servírovacího nádobí, které udělá z každého jídla téměř sváteční zážitek a z každého, kdo jej servíruje, králem hostitelů. Zamilujte si naše:

servírovací talíře a prkénka by měl doma mít každý. Ať už připravené pokrmy podáváte na okouzlujících, ručně dělaných marockých talířích, nebo na slavnostní tabuli umístíte designové servírovací misky z kameniny či porcelánu, na své strávníky tím rozhodně uděláte dojem.

Etažéry a podnosy na dorty jsou v rámci servírování taktéž nenahraditelné. Díky svému noblesnímu vzhledu působí na sváteční tabuli jako třešnička na dortu. Oživte hostiny i čajové dýchánky podnosem se skleněným poklopem nebo etažérkou z lakovaného kovu či keramiky a naaranžujte na ně exotické ovoce, vánoční cukroví nebo cupcaky na oslavě narozenin či svatební hostině.

Tácy a podnosy oceníte, kdykoliv potřebujete připravené občerstvení někam přesunout. Sklenice čerstvé citronády můžete dětem na zahradu odnést na pestrobarevném kulatém tácu s úchyty. Nemocný manžel zase ocení horkou polévku až do postele na pevném dřevěném tácu s nožkami.

Chystáte grill party a přemýšlíte, jak pro hosty zajistit dostatečné osvěžení? Přichystejte jim, domácí limonády s ledem a nebo jim nabídněte bílé víno, kdy vám chladiče na víno pomůžou dlouhou dobu udržet stálou teplotu. 

U nás můžete zakoupit prkénka z akátového nebo třeba teakového dřeva, ale také z mramoru či bambusu. Podávejte na nich například sushi, které si můžete namáčet do omáček podávaných v porcelánových, skleněných či zdobených keramických mističek.

Nakupujte kvalitní servírovací nádobí do vašeho domova na Westwing. Z pohodlí domova si můžete vybírat z velkého množství produktů dokonalého designu a kvality. Vše vám pečlivě zabalíme a expresně doručíme.