Hledat

Etažéry a podnosy na dorty

Seřadit
36 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Etažéry a podnosy na dorty: na servírování cukroví a dortů

To, že jíme nejen ústy, ale také očima, není jen tak nějaké pořekadlo, nýbrž fakt. Proto je důležité soustředit se nejen na skvělou chuť vámi připravovaného jídla, ale také na jeho estetické vzezření a zejména pak servírování. V případě dortů, zákusků, ale třeba i jednohubek či obložených chlebíčků, bez nichž se neobejde žádná party, vám při prezentaci jídla mohou velmi pomoci etažéry a podnosy na dorty.

Široký sortiment tradičních kulatých, ale taktéž hranatých etažérů na vás čeká v oblíbeném internetovém obchodě Westwing. Ze skla, kovu, keramiky nebo mramoru pro vás máme skladem desítky neodolatelných produktů pro dokonalou prezentaci vašich pokrmů. Od vyvýšených slavnostních podnosů na dorty či třeba bábovky, elegantních třípatrových etažérů až po dekorativní servírovací misky na oříšky, olivy, chipsy nebo cokoliv jiného. 

Jak vybrat vhodný etažér nebo podnos na dort online?

Pořiďte si na Westwing právě teď třeba designový zlatý etažér na cukroví s dekorativním reliéfem a ukažte o Vánocích svým návštěvám, že jste perfektní hostitel. 

Jediné, na čem při výběru záleží, je preferovaný design a to, pro kolik lidí obvykle pohoštění připravujete. Slavností podnos na dort by neměl chybět v žádné dobře vybavené moderní domácnosti. Dort na nádherném dekorativním podnose totiž bez pochyby působí o mnoho slavnostněji, než když ho s hořící svíčkou oslavenci přinesete na talíři, tácu nebo rovnou na spodním dílu pečící dortové formy. Pro nádhernou slavnostní tabuli nezapomeňte ani na designové podtácky pod skleničky

Pro nádherný několikapatrový etažér, se kterým bude pořádaní menších i větších oslav a dýchánků zase o něco jednodušší, ale hlavně stylovější, si přijďte k nám do Westwing. Kromě nádherného servírovacího nádobí a dalšího příslušenství, pro vás máme kvalitní designový nábytek a značkové dekorace a doplňky dovnitř i ven, které svým unikátním stylem osvěží každý domov. 

Objednáte-li si u nás zboží v minimální hodnotě 800 Kč, můžete se navíc těšit na jeho dopravu zcela zdarma, a to až k vám domů. Pokud by vám zakoupené zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovovalo, máte u nás až neuvěřitelných sto dní dlouhou lhůtu na jeho vrácení.