Hledat

Talíře

Seřadit
175 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Talíře: velký výběr a krásné vzory

Dokázali byste si představit život bez různých druhů talířů? Naštěstí nežijeme ve středověku, abychom museli jíst všechna jídla z jednoho talíře, který bychom si nosili s sebou. Naopak, v dnešní době je výběr talířů tak široký, že má člověk často problém zvolit si, která sada talířů je ta nejvhodnější a nejlépe zapadne do jeho kuchyně. Ještě před nedávnem měla každá hospodyňka k dispozici většinou dvě sady talířů. Jednu obyčejnou, ze které jedli všichni každý den, a podle toho také po pár letech vypadala, a druhou krásnou, dražší a zdobenou.

Z té se ale smělo jíst pouze při výjimečných událostech a svátečních dnech. Například o Vánocích, Velikonocích, zásnubách, svatbách a pohřbech. Jinak byla jídelní sada talířů vystavena v prosklené kredenci a čekala na svou příležitost. V jednadvacátém století ale musí i talíře, které používáme každodenně, vypadat krásně a něčím zaujmout. Proto se těší obrovské oblibě například asymetrické a hranaté talíře.

Nakupujte designové talíře na Westwing

Přemýšlíte nad tím, jak účinně pozvednout úroveň stolování jak při rodinných oslavách, tak při běžných každodenních obědech a večeřích? Zkuste se podívat na nabídku designových talířů na Westwing. Za originalitou vzhledu a dokonalou kvalitou stojí světoznámé úspěšné značky a renomovaní návrháři. Vybírat si můžete jak jednotlivé talíře, tak sady po dvou až šesti kusech. Z našich vzorovaných talířů budete stoprocentně nadšeni. Máme kousky s jednoduchými geometrickými tvary, ale také barevné florální nebo zvířecí motivy.

Mezi stovky výrobků v této kategorii patří moderní talíře v nejrůznějším velikostním, tvarovém i barevném provedení od klasické bílé barvy přes žlutou či fialovou, až po černou. Barevné talíře na Westwing prostě a jednoduše pokrývají snad celé barevné spektrum. U nás si proto zaručeně vybere každý milovník originálního stylu a designu. Keramické talíře asi není třeba nijak zvlášť představovat. Z dalších materiálů jsou pak favority zejména hlína, porcelán nebo osobitý porcelán ecru.

Podle čeho si vybrat talíře online?

Hlavním kritériem je jednoznačně styl. Ideální jsou hned dvě cesty a záleží pouze na vás, kterou z nich se dáte. Bílé sady talířů jsou nadčasovou záležitostí. Bílá barva a klasické provedení talířů, tedy kulatý tvar a lesklý povrch, jednoduše nevyjde z módy nikdy. Jenže pak jsou tu lidé, kterým nejde o to, aby byly jejich talíře in ještě v době, kdy je budou dědit jejich vnoučata. Naopak se chtějí odvázat a pořídit si něco designovějšího a extravagantnějšího. Třeba tyrkysové hliněné asymetrické talíře s matným a drsným povrchem.

Zde bychom vám dali jen jednoduchou radu. U pestrobarevných talířů z netypických materiálů se může stát, že se díky agresivnějším mycím programům v myčce začne postupně vytrácet sytost barvy. Kupujte proto pouze kvalitu. Obdobně to mají i porcelánové talíře se zlatou linkou či jinými ornamenty. U těch je pak zas potřeba mít na paměti, že si v nich porci včerejšího jídla v mikrovlnné troubě prostě neohřejete. Ať už vás to táhne spíš k bílé klasice, nebo k něčemu trochu divočejšímu, navštivte webové stránky internetového obchodu Westwing, kde si zajisté vyberete.

Pro designový a kvalitní nábytek si přijďte k nám do Westwing. Čekají vás tu skvělé ceny, prémiové značky nábytku, dekorací a interiérových doplňků a také mnoho výhod. Například poukaz na 750 Kč na nákup zdarma na Westwing pro nově registrované zákazníky. Nechte se u nás inspirovat poslední módou ze světa interiérového designu.