Hledat

Dezertní talíře

Seřadit
114 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Dezertní talíř

Dezerty, zákusky, moučníky! Dobroty, na které se po obědě či večeři všichni těšíme. Někteří z nás dezertem začínají, někteří by nejraději nejedli nic jiného, jiní se jim vyhýbají jako čert kříži. Ať už je to kremrole, profiterolka, sachr nebo domácí meruňkový koláč, dezert si na každý pád zaslouží elegantní a pěkné servírování. A k tomu slouží dezertní talíř! Máte ho? Máte s ním zkušenosti? Povíme vám co víme.

My ve Westwing milujeme bydlení – a také jídlo a stylové stolování. Proto u nás najdete širokou nabídku nádobí a příborů, které udělají z každého jídla u vás doma opravdový designovo-gurmánský zážitek. I když ta druhá část je spíš na vás (proto vám přinášíme i recepty). V našich denně aktualizovaných kampaních objevíte nádobí nejrůznějších stylů, druhů a variant – zaručujeme vám, že si vyberete. A bude vás to bavit, protože pro vás máme slevy až 70%. A to stojí za návštěvu!   

Dezertní talíř: potřebujete ho?

Žít se bez něj dá, samozřejmě. Ale – chcete bez něj žít? Dezertní talíř je milou drobností, detailem, který tvoří celek, kouskem nádobí, který dá každé návštěvě najevo, že vás baví mít věci vyladěné. Pokud máte doma konvičku na kávu a čaj, padnoucí šálky a k nim podšálky, malé lžičky a vidličky… to už vám k dokonalosti opravdu schází jen ty dezertní talíře. Dezertní talíř je zpravidla menšího průměru než klasický malý talíř a může být v jakémkoli designu, který si zvolíte. Pokud kupujete sadu nádobí, zcela jistě bude možnost koupit i dezertní talířky ve stejném vzhledu a zpracování. Ale můžete na to jít úplně jinak! Pokud máte nádobí například s modrým proužkem, můžete si pořídit dezertní set třeba se žlutým proužkem. Nebo v jiné barvě. Variujte, bavte se!

Přemýšlíte o tom, že dezert není vždy jen koláč nebo něco, co lze servírovat na talíř? Jistě! Kdo miluje zákusky, upotřebí doma i pohárky na zmrzlinu, malé misky na créme bruleé, kalíšky na panna cottu.. I tyto opravdu specifické kousky nádobí lze sehnat ve stejném designu, který bude ladit k tomu, co již doma máte. Nebo budete mít celý nový dezertní set – a proč ne?

Stylový dezertní talíř!

Talíř vůbec neznamená, že musí být kulatý! V naší nabídce se setkáte s řadou velmi netradičních dezertních talířků – věříme, že vás zaujmou. Pár slov pro orientaci:

Tvar a design: Jak jsme řekli, kulatý talíř je taková očekávatelná klasika. Ale proč si nepořídit třeba sadu miniaturních porcelánových tácků s ouškem? Servírování je ihned o něčem jiném. Můžete zvolit i talíř nečekaného tvaru (čtverec, trojúhelník..) nebo jinou designovou lahůdku.

Materiál: Můžete se držet toho, co máte doma (pravděpodobně porcelánu), ale můžete se i úplně odchýlit. Chcete zkusit skleněné talířky? Nebo třeba dřevo? Dveře jsou otevřené všemu!

Dezertní talíř s nápadem

Chystáte oslavu, večírek, sešlost přátel? A budete servírovat nějaký dezert? Výborně. Tak teď to pojďme udělat ještě zábavnější. Pokud jste ochotni investovat a chcete svým přátelům udělat opravdu radost, nakupte jednoduché dezertní talíře, ale počítejte s tím, že vám doma nezůstanou. Nakupte si totiž také fixy, které nejsou zdraví škodlivé a lze s nimi psát na porcelán a na každý talíř napište jeden krátký vzkaz/přání/citát – s myšlenkou na daného člověka. Dezerty potom servírujte jmenovitě a užijte si tu radost, kterou vyvoláte. A nezapomeňte si napsat jeden talíř i pro sebe! Westwing: radost a slevy až 70 % jen pro vás.