Hledat

Nádobí

Seřadit
655 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Nádobí: velký výběr a krásný design

Nádobí je jednou z věcí, se kterou přicházíme do styku denně. Ať už si vaříte domácí jídlo, nebo si necháváte pokrmy doručovat, talíře, misky na polévku a další nádobí potřebujete stejně. A protože jíme i očima, mělo by naše nádobí kromě své praktické funkce splňovat i požadavky týkající se vzhledu a stylu.

Designové jídelní sady nádobí, které budou ozdobou vašeho prostřeného stolu, ale i mnoho dalšího, můžete nakoupit v internetovém obchodě Westwing. Udělat si čas sám na sebe a najít způsob, jak zrelaxovat nejen své tělo, ale i duši, je v dnešním světě velmi důležité. Jste-li například milovníkem čaje, pořiďte si u nás nové originální čajové misky, s nimiž pro vás bude magický rituál pití čaje ještě příjemnějším zážitkem.

Nakupujte kvalitní nádobí na Westwing

Vybírejte si své nové nádobí ze stovek produktů na Westwing. Nakoupíte u nás celé kolekce a sady nádobí čítající od dvou do osmnácti kusů. Na své si v našem internetovém obchodě ale přijdou samozřejmě i ti, kteří si kupují stylové hrnky na kávu a čaj po jednom kuse kvůli jejich jedinečnému osobitému designu. Jako člověka se silně vyvinutým estetickým cítěním vás jistě nabije energií, vkročíte-li do nového dne pohledem na krásné věci. Udělejte si k snídani své oblíbené cereálie do ručně zdobené marocké misky na jídlo. Jen si dejte pozor, abyste se nad nádhernými ornamenty nezapomněli a nepřišli kvůli tomu pozdě do práce.

Nádobí pro děti by mělo být zajímavé, aby je bavilo se jídlem propracovat k barevnému dnu talíře. Máte-li také doma malého nejedlíka, u kterého jste rádi za každé sousto, které do sebe nasouká, pořiďte mu třeba sadu talířů s motivy tropických rostlin a zvířat. Nebo kolekci nádobí v sytých veselých barvách. Materiály, z nichž je jídelní nádobí vyrobeno, jsou skutečně kvalitní, a tím pádem toho také dost vydrží.

Nemusíte se proto bát, že by při běžném používání ztratily něco ze své krásy. Na výběr máte z keramiky, hlíny, mramoru, nerezové oceli, porcelánu, skla, kameniny, kovu, ale třeba i křišťálu, korku, papíru a dřeva. Ať už je vaše vize nového nádobí jakákoliv, sortiment e-shopu Westwing je díky výrobkům světových značek natolik obsáhlý a zajímavý, že si u nás vyberete zcela určitě i vy.

Jak vybrat nové nádobí online?

Asi nejužitečnější radou, kterou vám můžeme v rámci pořizování nového nádobí dát je, abyste se zaměřili na to, co se vám skutečně líbí. Jasně, že všichni chceme, aby se věci, které se líbí nám, líbily také našim blízkým. To proto, že nám na jejich názorů záleží. Nejdůležitější je ale názor vás, jako člověka, který bude nové jídelní nádobí nebo třeba hrnky na čaj používat několikrát denně. Nejste-li si jistí, zda vás bude barevné či asymetrické nádobí za pár měsíců nebo let bavit pořád stejně, sáhněte raději rovnou po nadčasových kouscích.

Jídelní sady v klasických tvarech, bílé barvě a lesklé povrchové úpravě totiž budou takzvaně v kurzu i za dvacet let. A navíc se skvěle hodí ke všemu. Můžete mít klidně zelený ubrus se žlutým prostíráním, a stejně budou bílé sady talířů na stole vypadat vkusně. Totéž platí i pro jednoduché, ale o to krásnější šálky na espresso v minimalistickém designu. Co se týče výběru materiálu, ze kterého má vaše nové nádobí být, zamyslete se nad tím, jestli jej chcete dávat do myčky a mikrovlnné trouby. Některé materiály totiž špatně odolávají intenzivnějším mycím programům a snadno ztrácejí sytost svých barev. Do mikrovlnky zase z bezpečnostních důvodů nesmí přijít cokoliv zlaceného. To se ale dá jednoduše vyřešit. Pokrm si můžete ohřát klasicky na svém vařiči. Třeba v nádobí na indukci.

Nakupte si své nové nádobí v obchodě Westwing a užívejte si originálního designu a mimořádné kvality našich výrobků. Jako dárek vám k objednávce nábytku, dekorací nebo bytových doplňků v hodnotě nad 800 Kč přidáme také rychlou dopravu až domů, a to zcela zdarma. Udělejte si radost nákupem na e-shopu Westwing z pohodlí domova.