Hledat
Kolekce nádobí
Kolekce nádobí
Kolekce nádobí
Kolekce nádobí
Kolekce nádobí
Kolekce nádobí
Kolekce nádobí
Kolekce nádobí
Kolekce nádobí
Kolekce nádobí
Kolekce nádobí
Kolekce nádobí
Kolekce nádobí

Kolekce nádobí

Seřadit
253 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Kolekce nádobí: nechte váš stůl vyniknout

Toužíte po tom, aby se z hostin, které pro svou rodinu a přátele pořádáte, stal pro všechny zúčastněné nezapomenutelný zážitek? Pokud na vašem kuchařském a hostitelském umění již není co zlepšovat, ale stále máte pocit, že je slavnostní tabule ve vašem podání málo zajímavá, upřete svou pozornost na jídelní servis. Možná, že právě tohle je ta změna, kterou hledáte a potřebujete k tomu, aby vaše večírky či hostiny dosáhly naprosté dokonalosti.

Pravdou totiž je, že i obyčejný pokrm může působit skvostně, je-li jídelní sada, na níž je servírován, krásná a originální. Jednoduše, pokud je součástí zážitku z jídla i servírování. A co teprve opravdové kulinářské umění podávané na kvalitním a designovém nádobí, které najdete v obchodě Westwing! Nakupte u nás nádherné kolekce nádobí a staňte se pro svou rodinu nebo přátele jednou pro vždy králem či královnou všech hostitelů.

Objevte velký výběr jídelních sad nádobí na Westwing

V našem internetovém obchodě Westwing na vás čeká přes dvacet různých kolekcí nádobí, které jsou naprosto neodolatelné. A to jak svým vzhledem, tak kvalitou, kterou zaštiťují renomované značky známé po celém světě. Kuchyňské nádobí u nás naleznete v nejrůznějších velikostech a tvarech. Vyrobené z materiálu, jako je mramor, keramika, porcelán, sklo, kamenina, papír nebo třeba hlína. Hledáte-li vhodné nádobí do mikrovlnky, které ale zároveň bude designově zajímavé a nenajdete jej v každé domácnosti v okolí, i vy si u nás přijdete zaručeně na své.

Trendy klasikou, která asi nikdy nevyjde z módy, i nadále zůstává bílé nádobí. Pokud ale svá jídla vidíte raději spíše na barevnějších a lehce extravagantních talířích, můžete zvolit například ručně vyráběné smaltované nádobí ve veselých pestrých barvách. Vícebarevná keramická sada nádobí se vzory nebo nádherné designové tyrkysové talíře v atypických tvarech můžete dokonce sladit s dalšími dekoracemi a doplňky v interiéru jídelny. Třeba s barvou prostírání, ubrousků nebo s barvou květin v dekorační váze. 

Jaké nádobí by vám doma nemělo chybět?

Jako správný šéfkuchař u vás doma máte pod palcem jistě také to, v čem se jídlo připravuje. Pokud do vybavení vaší kuchyně patří i velmi oblíbený indukční vařič, rozhodně musíte mít indukční nádobí, které je přesně uzpůsobeno pro co nejefektivnější vaření na tomto typu sporáku. Vícedílné sady kvalitního nádobí na indukci jsou tou nejlepší volbou pro každého, kdo má rád kompletně sladěnou kuchyni. A to včetně jejího vybavení. Milovníkům designu a stylu nezáleží na tom, jestli se jedná o bytové textilie nebo nádobí na vaření a servírování.

Titanové nádobí pak mnohým učaruje svou schopností připravovat zdravá jídla. Na titanových pánvích je to velmi jednoduché, smažit se na nich totiž dá i naprosto bez tuku. A světe div se, bez připalování a tedy i otravného následného čištění. Na pečení v troubě je pak díky svým mohutným stěnám a silnému dnu naprosto geniální litinové nádobí. Rovnoměrné rozložení tepla a umění litiny si ho udržet vám zaručuje, že vše, co budete s tímto typem nádobí smažit, vařit či péct, bude dokonale hotovo ze všech stran. Litina, ať už přírodní, nebo smaltovaná, je tak velmi vhodná na pomalé vaření a pečení při nižších teplotách.

Zavítejte k nám a zamilujte se do široké nabídky výrobků, kterou pro vás neustále aktualizuje a doplňuje e-shop Westwing. Splňte si konečně své přání o pestrobarevném designovém jídelním nádobí nebo si vyberte produkt z jiné kategorie našeho sortimentu nábytku, dekorací a bytových doplňků. Radost vám jistě udělá i skutečnost, že pro všechny objednávky nad 800 Kč vám vaše zboží doručíme až domů, a to rychle a zcela zdarma.