Hledat

Ubrousky

Seřadit
95 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Ubrousky: Objevte designový ubrousek pro všechny příležitosti

Každý hostitel se snaží pro své hosty vytvořit co nejspeciálnější a nejpříjemnější atmosféru a blýsknout se servírováním občerstvení. K tomu, aby vaše sváteční tabule působila luxusně ale ve skutečnosti není potřeba žádných zázraků. Naopak, největší parádu udělají zdánlivé detaily, třeba krásné ubrousky.

Na Westwing proto nakoupíte vkusné a stylové kousky. Díky nim a stylu, který originální ubrousek přinese na váš stůl, bude každé jídlo zážitkem. A to, ať už půjde o slavnostní příležitost nebo obyčejnou rodinnou večeři. 

Nakupujte látkový nebo papírový ubrousek na Westwing

Sortiment obchodu Westwing vám v rámci ubrousků přináší mnoho kvalitních produktů z bavlny, lnu a papíru. Přijít si k nám můžete také pro tematické ubrousky vhodné k příležitostem, jako jsou oslavy či letní zahradní party. V této kategorii ale najdete také kuchyňské utěrky prvotřídní kvality.  

Jistě oceníte i to, že mnoho z našich ubrousků je udržitelných. To znamená, že byly vyrobeny způsobem ohleduplným k naší planetě. Minimalistům udělají radost látkové i papírové ubrousky v jednoduchých designech a příjemných odstínech. Pro milovníky pestrosti pak máme nespočet výraznějších vzorů a barev. 

Hledáte originální ubrousek na svačinu do školy?

Hledáte ideální ubrousky, které budete moci přikládat ke školní svačině svých potomků? Pak budete s nabídkou Westwing spokojeni i vy. Lněné i bavlněné ubrousky jsou jasnou volbou. 

Přináší totiž praktickou výhodu opakovaného používání a dlouhé životnosti. Navíc je u nás najdete nejen vyrobené z kvalitních materiálů, ale také v originálním vzhledu, který ocení děti i teenageři. 

Pro ozvláštnění svačiny si u nás můžete vybrat třeba lněné ubrousky s třásněmi nebo roztomilou výšivkou. Úsměv ale dětem vykouzlí i trendy ubrousek s vtipným nápisem nebo zvířecím motivem. Internet taktéž nabízí spoustu návodů na nápadité složení látkových ubrousků do zábavných tvarů, které vašeho malého studenta taktéž potěší. 

Pro designový ubrousek na svačinu do školy, ale klidně i pro luxusní kroužky na ubrousky vyrazte k nám na Westwing. Příjemně vás překvapí nejen široká nabídka, ale také doprava zdarma pro objednávky nad 800 Kč. Mezi další výhody online nákupu u nás patří také až 100 dní dlouhá doba na vrácení zboží nebo poukaz na slevu 300 Kč pro nově registrované uživatele.