Hledat

Běhouny na stůl

Běhouny na stůl: Nakupujte kvalitní běhoun na váš stůl

Patříte mezi milovníky stylu a designu bydlení a časté změny v interiéru jsou pro vás nutností? Pokud se vám již okoukal vzhled vaší jídelny, máme pro vás skvělý nápad na stylový upgrade.

Nápadité běhouny na stůl šedé a nezajímavé zákoutí jídelní zóny promění v atraktivnější místo. Vaše oko estéta tak pohledem potěšíte, kdykoliv půjdete okolo stolu, jemuž vévodí moderní běhoun na stůl v originálním designu.  

Objevte moderní běhoun na stůl na Westwing 

Sortiment obchodu Westwing ukrývá to nejkrásnější a nejkvalitnější z běhounů. Vybírat můžete z nejrůznějších barev, designů, výšivek, a dokonce i tvarů a potisků. Na ten pravý kousek, jenž ozdobí váš jídelní stůl, tak narazíte, ať už preferujete romantický, barevný a zdobný styl prostírání, nebo jste naopak minimalisté.  

Dále nabízíme také ubrusy, které jsou nejenom praktické, ale také krásné a podrhují atmosféru vaší jídelny nebo kuchyně. 

Mezi vysoce kvalitními materiály, z nichž jsou běhouny vyrobené, patří mezi nejoblíbenější především bavlna a len. Máme pro vás ale i překrásné jutové běhouny na stůl. Ty se počítají mezi méně obvyklé, a tak na ně rozhodně nenarazíte v každé druhé domácnosti, jak bývá zvykem. Díky odolné povaze tohoto materiálu jde navíc o kousky, které můžete umístit kupříkladu na stůl na balkoně. 

Jak nejlépe vybrat běhoun na stůl online?

Mezi základní faktory, které by měly ovlivňovat výběr, patří zejména délka a šířka. Běhoun by totiž měl zakrývat maximálně zhruba třetinu plochy stolu na šířku. Co se týče délky, doporučuje se, aby běhoun na stůl přesahoval hranu stolu z obou kratších stran zhruba o 15 až 20 cm. Při výběru ale nezapomínejte ani na to, aby látka barevně a stylově zapadla do charakteru jídelny.  

Zohlednit je třeba také příležitost. Pořádáte-li letní party, nebojte se sáhnout po běhounech s tropickými květinovými potisky. Vánoce jsou taktéž perfektní příležitostí, kdy stůl ozdobit běhouny na stůl s tematickými svátečními a zimními motivy. 

Vyrazte si udělat radost novými textiliemi do jídelny, ale i jakýmikoli doplňky, dekoracemi i nábytkem do interiéru i ven. Máme pro vás nachystané designové produkty světových značek za skvělé ceny. Nově registrovaní zákazníci od Westwing získají poukaz v hodnotě 300 Kč na první nákup. Příjemným bonusem je taktéž bezplatná doprava objednávek nad 800 Kč.