Hledat

Prostírání

Seřadit
71 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Prostírání: Prostřete si jídelní stůl podle sebe

Skvělé jídlo je na stole v každé domácnosti tím nejdůležitějším. Co je ale při stolování oním kořením, které příjemně dotvoří atmosféru a zároveň pohladí oko? Nádherné a kvalitní prostírání

Přesně takové, jaké seženete u nás na Westwing. Na něm jako šperk vynikne každé servírované jídlo. Pořiďte si hned několik sad, které můžete střídat. Z vašeho jídelního stolu se díky tomu nikdy nestane okoukané místo. 

Nakupujte designová prostírání stolu na Westwing

Prostírání, která dodají tu správnou jiskru i tomu nejobyčejnějšímu stolu, najdete v nabídce Westwing. Skladem pro vás máme značková prostírání z bavlny, papíru, přírodního vlákna, lnu, koženky, sametu, umělé hmoty, ale třeba i oblíbené juty. Prostřednictvím našeho sofistikovaného filtrování máte navíc možnost nechat si zobrazit podle tvaru například pouze kulaté prostírání, oválné nebo obdélníkové. 

Těšit se ale můžete i na prostírání na stůl v o něco neobvyklejších tvarech. Hravě, ale přitom elegantně působí například zlaté koženkové prostírání ve tvaru listu monstery či ginkgo nebo originální žluté prostírání. Prostírání přírodní barvy bude spolu s dalšími boho či venkovskými dekoracemi a doplňky vypadat jedinečně kupříkladu na vintage bílém stole s patinou. 

Objevte praktické a designové prostírání na váš stůl

Prostírání stolu není žádná věda. Stačí si podle svého vkusu vybrat velikost, tvar, materiál, barvu, a případně také vzor prostírání tak, aby se co nejlépe hodilo k dalším doplňkům v jídelně. Pokud se počítáte mezi milovníky krásných, ale zároveň praktických bytových doplňků, Westwing vám přináší spoustu prostírání, která si zamilujete.  

Plastové a silikonové kousky jsou geniální v tom, že jsou téměř nezničitelné. V případě zašpinění jídlem je jednoduše otřete navlhčeným hadříkem a jsou jako nové.  Podobně jednoduché na údržbu jsou i ubrousky z bavlny nebo lnu.

Ty stačí hodit do pračky a vyprat na vhodný program. Díky kvalitnímu zpracování si navíc neobyčejného designu vašeho oblíbeného prostírání z Westwing budete moci užívat dlouhou dobu.

Přijďte si k nám pro luxusní značková prostírání za velmi příjemné ceny. Všem objednávkám v minimální hodnotě 800 Kč Westwing zajišťuje dopravu zcela zdarma. Pokud se navíc v našem obchodě nově registrujete, získáte také úžasný dárek v podobě slevy 300 Kč na první nákup.