Hledat

Ubrusy

Seřadit
35 Výrobků
Seřadit

Ubrusy: Objevte krásný ubrus na váš stůl

Jistě i vy už jste postřehli, že s plným žaludkem vaše rodina i vy samotní fungujete mnohem lépe. Zkrátka a dobře, pověstné teplo domova je úzce spjato s kuchyní a stolováním. Kde není hojnost, není ani moc lásky a pohody.

Takže každá hospodyňka by si měla zakládat na správném stolování. To tedy tvoří nejen samotný pokrm, ale hlavně servis, ve kterém je servírováno. A pokud chcete, aby vynikl, je vhodné stůl, u něhož budete jíst, ozdobit pěkným ubrusem. 

Ubrus na stůl totiž vše krásně podtrhne, sjednotí a přitáhne pozornost. Navíc vám ochrání nábytek a poskytne možnost vždy trochu měnit styl. Stačí jiná barva,vzor či délka a hned navodíte jinou atmosféru.  

Nakupujte kvalitní ubrus na stůl na Westwing

Někdo má ve skříni hned několik typů. Nedá tak dopustit na ubrusy, které používá pouze pro sváteční příležitosti, na Vánoce a třeba i rozlišuje zimní a jarní motivy.

Skutečně se s tím dá velmi vyhrát. Rozměr volte vždy podle typu stolu. Můžete jej celý zakrýt anebo položit pouze běhouny na stůl. 

Dobré je přemýšlet i nad materiálem. Kdo má doma menší děti ocení jistě praktičnost ubrusu z umělé hmoty. Tady vás nehoda nezaskočí. Běžně se ale používají hlavně bavlněné ubrusy či lněné ubrusy

Jsou příjemné na dotek a dají se snadno vyprat. Pro skutečně výjimečné chvíle pak zvolte třeba sametový ubrus, který svým honosným vzhledem skvěle doplní danou událost. 

Objevte kulatý ubrus online

Jaký typ jídelního stolu máte postavený v kuchyni? Jde o klasiku anebo sedíte u kulatého stolu jako rytíři.

Většina lidí není jeho fanouškem. Naopak ti, co jej doma mají tvrdí, že absence rohů a čel činí sedící společnost rovnocennou. Nikdo není ve výhodě.  

Na takový typ pak musíte zakoupit i vhodný tvar. U kulatého ubrusu je obtížné najít jeho střed. Vybírejte tedy takové, kde je střed zaznačen nebo si pomozte ozdobným okrajem. Ten vám pomůže ubrus vhodně položit a zajistí, že po celém obvodu bude viset stejný kus okraje. 

Jak vybrat vhodný ubrus, který dodá vašemu stolování sváteční atmosféru?

Jak již było výše řečeno, stolování je složeno z drobností v jeden celek. Patří do něj příbor, talíře, dekorace, ubrousky a ubrusy. Nezáleží na tom, zda se jedná o nedělní oběd, slavnost promoce nebo slavíte Vánoce. 

Vždy byste se měli snažit o pěkný zážitek. Bude to vypadat hezky na fotkách, snadno po akci uklidíte pouhým stáhnutím ubrusu i s drobky od jídla a vaši hosté si budou připadat důležití.

Ubrus můžete vybírat podle různých indícií. Zaměřte se na svůj jídelní servis. Je bílý, barevný nebo malovaný? Dále je nezbytné uvažovat nad celkovým tónem místnosti. Objevte také naše elegantní bílé ubrusy

Přece jenom se květinový vzor příliš nehodí např. do glamour stylu, ale je jako dělaný do rustikální jídelny. A nakonec zvažte, zda bude ubrus na stole každý den nebo jen občas. Dle toho vybírejte materiál. 

Bytový textil má tu moc, dotáhnout design do posledního puntíku. Umí oživit či zakrýt starý nábytek, dokáže připoutat pozornost a rozjasnit celý pokoj. Na Westwing dominují neutrální jemné barvy a vzory ubrusů, které se tak hodí téměř do každého stylu domova.