Hledat

Sklenice na červené víno

Seřadit
23 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Sklenice na červené víno: dopřejte si víno z našich sklenic

Víte, proč je vhodné dát si občas skleničku červeného vína? Jeho pití je dobré pro vaši pleť. Je odolnější a ochráněné před slunečním svitem. Červené víno je také skvělým antioxidantem, bojuje s volnými radikály, udržuje správnou hodnotu cukru v krvi, podporuje činnost srdce, a tak bychom mohli nadále pokračovat.

To je mnoho argumentů k tomu, proč byste si měli denně dopřát tento lahodný nápoj. Avšak v malém množství. A jak si jej nejlépe vychutnat? V krásných sklenicích na červené víno, které víno dokonale otevřou a zvýší tak naše smyslové vnímání.

Jak vybrat vhodné skleničky na červené víno?

Červené víno je většinou silnější, a to jak v barvě, tak vůni i chuti. Ostatně toto vše jsou kritéria, která se hodnotí i při degustaci. Pokud si chcete tento buket plně vychutnat, pořiďte si na Westwing sadu sklenic baňkovitého tvaru. Tedy tvaru koule a otevřeného hrdla.

Tento tvar skleniček na červené víno totiž naplno rozvine vůni a každý doušek bude jako ten první. Víno se podává v pokojové teplotě. Ideálně se však celý obsah lahve přelije do dekantéry a z té pak odlévá malé množství do sklenice.

 Ovšem pokud přesto všechno preferujete raději bílé víno, máme pro vás také sklenice na bílé víno.

Krásnou barvu vína si nejlépe vychutnáte v čiré sklenici. Ale pokud chcete trochu romantiky, klidně využijte naše číše na víno. Celý Sortiment na Westwing je velmi pestrý. Jsou zde k vidění sklenice na červené víno oblé i hranaté. 

Vždy si proto vyberte vhdoné sklenice podle vkusu a stylu kuchyně. Přece jen tam budou trávit většinu času. Skvělá kvalita vám zajistí dlouhou životnost a jedinečný design zajistí, že takové nádobí doma budete mít jen vy.