Sex ve městě - kterou hrdinkou jste ?

I když se seriál „Sex ve městě” poprvé objevil na obrazovkách v roce 1998, dodnes neztratil nic ze svého kouzla. Jeho téma je stále aktuální, stejně jako dříve, a hlavní hrdinky jsou součásti života mnoha žen také mimo obrazovku. Zjistěte, kterou z nich připomínáte vy: Carrie, Samanthu, Charlottu nebo Mirandu a přesvědčte se, jak si lze zařídit bytový interiér ve stylu každé z nich.

westwing-seks-w-wielkim-miescie-wnętrza

Carrie

Jestli se nehoníte za trendy, ale sama si je vytváříte, pak v sobě máte něco z Carrie. Jste talentovaná, kreativní, ráda spojujete styly a občas jste excentrická. Vaše romantická duše vám ale nedovolí, abyste se pořád vznášela v oblacích. Styl Carrie lze popsat jako městské boho nebo mix-and-match, které spojují trendy s avantgardními prvky. Interiér ve stylu Carrie je světlý a osobní. Nezávisle na tom, zda se jedná o menší loftový byt na Manhattanu nebo nový luxusní apartmán, vždy v něm dominuje kouzlo a kreativita. Pokud si chcete zařídit interiér ve stylu Carrie, volte doplňky ve stylu boho a předměty z bleších trhů, které podtrhnou vaši osobnost.

westwing-seks-w-wielkim-miescie-wnętrza -carrie

Ve Westwingu jsme se nemohli nabažit toho, jak se postupně měnila Carrie i její interiér. V seriálu obdivujeme její byt ve stylu městského boho, ve filmu zase apartmán s modrými stěnami.  Jako Carrie můžete neustále měnit styl a experimentovat s doplňky.

westwing-seks-w-wielkim-miescie-wnętrza-Samantha

Samantha

Pokud jste Samantha, pak jste inteligentní, smyslná a žádaná žena, která si cení svobody a nezávislosti. Vyžadujete pozornost a vždy se prezentujete z té nejatraktivnější stránky.  Zbožňujete značkové zboží, drahé doplňky a stylové moderní interiéry. Osobně preferujete smyslný glamour. Pokud si chcete zařídit interiér ve stylu Samanthy, nebojte se výrazných barev a odvážných rozhodnutí. Moderna s luxusními prvky – to je něco pro vás. Neděsí vás červená postel uprostřed pokoje ani kuchyň do modra. Stejně jako Samantha se vyhýbejte kýčovitosti. Dejte si pozor, aby všechny prvky bytového vybavení spolu dokonale ladily.

westwing-seks-w-wielkim-miescie-wnętrza Charlotte

Charlotte

Charlotta je romantička, subtilní a citově založená. Dokonale k ní sedí nadčasová klasika s trochou romantismu, jež si spojujeme s Audrey Hepburnovou nebo Grace Kellyovou. V případě Charlotty se oblečení a bytový interiér dokonale doplňuje: charakterizují je jemné křivky, lehké materiály a rafinovaný styl. Tapeta s květinovým vzorem, jemné textilie a doplňky v kombinaci růžové a béžové barvy podtrhují vytříbený romantismus. Abyste zařídila interiér ve stylu Charlotty, zvolte si elegantní doplňky a nábytek v tlumených barvách.

westwing-seks-w-wielkim-miescie-wnętrza-Miranda

Miranda

Jste Miranda? Ceníte si kariéry, nezávislosti a úspěchu? Výborně. Stojíte pevnými nohami na zemi, jste praktická a racionální – váš byt by tedy měl tyto vlastnosti odrážet. Bude v něm poměrně strohý, uspořádaný styl. Vše musí mít své místo, nenajde se v něm žádná zbytečná dekorace. Za touto uspořádanou fasádou se ale skrývá povaha plná protikladů a vášní. Prozrazují to doplňky a příslušenství – stačí si vybavit světlou, nepříliš klasickou kuchyň Mirandy!

Snímky: Eastnews

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline