Hledat

Sklenice na whisky

Seřadit
31 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Sklenice na whisky: objevte sklenice na whisky nebo bourbon

Silné pití bylo v minulosti spíše výsadou mužů, ale i mnohé ženy již přišly na delikátní chuť whisky či bourbonu. Říká se, že k určitým chutím musí člověk tzv. vyzrát. V případě těchto nápojů to platí dvakrát. Pro někoho je to příliš silná chuť, a proto si do nápoje přidává kostky ledu anebo jiný druh chlazení, oblíbené jsou vychlazené kamenné kostky, které naleznete v našem barovém vybavení. 

Proto je vhodné nalévat  whisky do speciálních sklenic na whisky, které jsou robustního těla s širokým hrdlem. Aroma se tak lépe rozptýlí a pohled na zlatavou tekutinu si v křesle ještě lépe vychutnáte. Ještě mnohem hezčí jsou potom broušené sklenice na whisky, které by rozhodně neměli chybět ani u vás doma a jsou tak skvělým dárkem pro muže. 

Objevte krásné sady na whisky na Westwing

Sklenice na bourbon se dají koupit v sadě, většinou po šesti kusech, samostatně anebo dohromady s karafou jako sada na whisky. I u tohoto typu nápoje platí, že je rozhodně lepší jej přelít do karafy a z ní si pak dle chuti odlévat. Avšak pozor, karafa by neměla stát na přímém slunci, aby se obsah neznehodnotil. Karafa však uchová chuť i vůni, a navíc se dá použít i jako krásné dekorace obývacího pokoje. 

Hlavně v glamour stylu jsou často k vidění broušené sklenice na whisky na stříbrném podnose i v industriálním, protože k mužům ten ostrý alkohol tak nějak patří. Broušené sklenice se dobře drží, protože nesjíždí z ruky. A navíc se v nich krásně odráží světlo, a taky i medová barva whiskey. Pokud máte rádi drinky objevte naše stylové sklenice na drinky.

Na Westwing najdete jak sklenice na bourbon mnoha tvarů a rozměrů, ale k nim si můžete pořídit i odpovídající sadu na whisky. Celý komplet pak bude oku velmi lahodit, a tedy lákat k nalití si a užití si chvilky pohody. K dispozici jsou unikátní produkty, které jinde neuvidíte. Buďte tedy jedineční. I vaši přátelé a kdokoliv, koho budete hostit sklenkou si zajisté všimnout vytříbeného vkusu a originálního designu.