Hledat

Panáky

Panáky: objevte naše designové panáky na alkohol

Kdo by neznal tu potřebu, čas od času dát si panáka. Někdy nás k tomu dožene situace, těžkost v životě, společnost, ve které jste nebo jen prostě potřeba, dát si něco ostřejšího a spláchnout tím vše za hlavu. 

Panák je v naší společnosti hluboko zakořeněný. Nejčastěji to jsou zejména domácí pálenky, co se nejčastěji do skleněných panáků lijí. Jenže pozor, není panák jako panák. Každá sklenice na likér má svůj objem. Proto je lepší při nalévání použít odměrku. Jinak se vám může stát, že místo jednoho budete hned pít dvojitého panáka. 

Nakupujte luxusní sklenice na likér na Westwing

Panákové skleničky jsou menšího tvaru. Mohou být na nožce nebo mohou rovnou stát na stole. Sady bývají často barevné, ty se hodí spíše na party, kdy si díky tomu každý pozná tu svou. Avšak na domácí pití ve dvou či na důstojnější okamžiky je lepší použít luxusnější motivy. 

Broušené panáky jsou přímo ideální. Dobře se drží a pozvednou také každou domácí slivovici, s nimy budete mít pocit, že jste v nějakém dobrém baru s obsluhou než u vás doma. Pokud ovšem nechcete zůstat pouze u pití panáků a rádi byste si něco namáchali sami, objevte také naše barové vybavení pro skvělou domací párty. Nezapomeňte také na krásné sklenice na koktejly, bez kterých by žádná párty nebyla ta pravá. 

I u různých oslav či významných okamžiků v životě jsou panáky na alkohol často doma k vidění. Často se panáky nachystají i před nedělním obědem. Jak je známo, posiluje to trávení a zvýrazňuje chuť pokrmu. Od našich babiček zase uslyšíte, že pálenka je tekutý lék na různé neduhy. Panák denně a dožijete se stovky v plné síle a zdraví. Co se týká panáků samotných, pozor na ně. Je to zrádné pití, protože jsou malé a lákají k neustálému nalévání. 

Zahoďte plastové kalíšky, vyvarujte se také nalévání alkoholu do běžných sklenic na vodu a pořiďte si luxusní sklenice na likér. Skvělé kvalitní kousky najdete právě na Westwing, kde vám je při objednávce nad 800 Kč i zdarma dovezou.