Hledat

Postele

Seřadit
190 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Postele: Objevte moderní postel do vaší ložnice

Nedílnou součástí každé ložnice je kvalitní postel. Zajišťuje vám odpočinek a přináší vám kvalitní spánek. Kvalitní postele byste měli vybírat na základě svých potřeb. Hlavní je nejen její funkčnost ale i design, tedy aby zapadala do celkového konceptu stylu ložnice. 

Pokud chcete prožít den naplno, je nutné mít dostatek sil. Ty vám zajistí zdravý způsob života a kvalitní spánek. Pokud se den co den, budíte s bolavými zády, unavenější, než když jste šli spát a bez nálady, je na čase koupit novou postel. 

Každý člověk je totiž jinak stavěný a má jiné potřeby ohledně tvrdosti matrace a velikosti postele. Proto by se postel a matrace a lamelové rošty měli vybírat individuálně. Správná postel totiž poskytuje dostatečnou oporu pro váš kosterní systém. Dobře se z ní vstává, poskytuje další úložné prostory a zajišťuje skutečný odpočinek. Neměla by vrzat a také musí být dostatečně prostorná. Jinou šířku postele si zvolí osamělý jedinec a jinou rodina se třemi dětmi.

Nakupujte kvalitní postele na Westwing

Pokud hledáte manželskou postel? Na Westwing vám poradíme s výběrem a ukážeme vám různé typy a rozměry postelí. Například oblíbené rozměry postele 180x200 cm nebo postele 140x200 cm. Na vás už pak bude provést online konečný výběr. 

Naše postele jsou totiž skutečně pohodlné a spaní bude skutečně příjemným zážitkem. V naší nabídce naleznete také luxusní postele boxspring, které jsou nádherné svým vzhledem i kvalitním zpracováním. Stanou se tak ozdobou vaší ložnice.

Dřevěné postele jsou oblíbené pro svůj přírodní vzhled, kdy vynikají svou pevností, životností a udržují také zdravé klima v pokoji.

Ti z vás, kteří chtějí mít vše sladěné do posledního detailu, si nejspíš oblíbí čalouněné postele. Jsou vyrobené z nespočet druhů materiálu, k sehnání v několika barevných odstínech, a tedy dobře kombinovatelné se zbytkem vybavení v ložnici.

Jak vybrat správnou postel online?

Výběr správné postele se řídí podle několika kritérií. Například vhodnou velikost postele zjistíte, pokud ke své výšce připočtete minimálně 20 cm. Co se týká šířky spací plochy, je to 80 cm na průměrného člověka. Výška postele pak souvisí s osobní preferencí. Dá se však dodatečně ovlivnit výškou matrace. Některé postele mají zdobné čela postele, jiné jen jemně naznačené, i to berte v potaz.

Pro kvalitní spánek je důležité pohodlí. Tvrdost matrace volte podle váhy těla. Čím jste těžší, tím tvrdší matraci byste měli mít. Je to důležité pro dostatečnou oporu těla, a tedy vytvoření pohodlí při užívání postele.

Vzhled postele ovlivňuje použitý materiál a jeho výsledná barva. Rozhodně by měl zapadat do barevného konceptu celého pokoje. Ovšem pokud preferujete bílé postele, nemusíte si s tím dělat strosti, jelikož tato barva se hodí takřka ke všemu. 

S námi se již nemusíte bát nákupu online vaší manželské postele. Poskytujeme totiž možnost bezplatného vrácení produktu v průběhu 100 dní. Po zaplacení objednávky také nemusíte dlouho čekat na váš produkt. Věříme, že si nákup moderní postele u nás užijete a váš domov tak bude díky tomu ještě krásnější!