Hledat

Konvice a karafy

Seřadit
173 Výrobků
Seřadit

Konvice a karafy: objevte designové konvice nebo karafy

S příchodem sychravého počasí spousta z nás opět přichází na chuť horkým nápojům. Po letních dnech, kdy jsme si připravovali zejména osvěžující ledové čaje nebo domácí limonády do karafy se tak do konvic v našich domácnostech vrací voňavá káva a kvalitní horké čaje a bylinné výluhy na nejrůznější zdravotní neduhy a nachlazení. 

Pokud jste ale zatoužili po tom vyměnit svou starší konvici, která už jeví evidentní známky několikaletého používání, za novější designový model, máme pro vás skvělý tip. Pro konvice nebo karafy, ale i další příslušenství z dílen celosvětově proslulých značek a návrhářů, si přijďte k nám do e-shopu Westwing. 

Jaké typy konvic naleznete na Westwing?

Ať už hledáte cukřenky a mlékovky nebo třeba kuchyňské spotřebiče v internetovém obchodě Westwing si přijdete na své. Pojďme se podívat na ty největší hity a bestsellery jednotlivých kategorií. Nechte se jimi inspirovat a vyrazte k nám na online nákup kvalitních a designových výrobků a doplňků ke stolování ještě dnes.

Celý sortiment konvic a příslušenství k přípravě horkých nápojům je v obchodě Westwing vyroben z kvalitních materiálů. Mezi desítkami položek, které pro vás máme skladem, narazíte na kousky vyrobené z hlíny, skla, nerezové oceli nebo porcelánu. Zajímavé jsou ale také konvice s dřevěnými prvky, na které v našich zeměpisných šířkách a délkách jen tak někde nenarazíte.

Konvice na čaj vám přinášíme kupříkladu v univerzálním skleněném provedení, které se hodí na čajové dýchánky v interiéru jakéhokoliv typu. Podle toho, jak moc velcí milovníci čaje jste, nebo kolik lidí čajem při návštěvách občerstvujete, si vyberte z několika nabízených velikostí, respektive objemů. Dalším oblíbeným modelem v našem obchodě je ručně vyrobená a malovaná konvička na čaj s velkým bambusovým držadlem. 

Nerezové, ale třeba i umělohmotné modely termokonvice jsou vhodné k uchovávání horkých nápojů i při pobytu v exteriéru. Vzít si je můžete třeba na piknik nebo na dlouhou cestu do auta či vlaku. Disponují totiž těsněním a bezpečným šroubovacím uzávěrem. 

Konvice na kávu u nás pak seženete také v mnoha zpracováních. Kromě klasického french pressu, tedy nádoby se sítkem, do které se sype voňavá mletá káva, máme kupříkladu celoskleněnou nádobku s kovovým držákem na kávový filtr a korkovou zátkou, která po delší čas udrží plné aroma hotového nápoje.

Zejména v horkých měsících oceníte zejména džbány a karafy na vodu, které jsou velice designové a také velmi praktické. 

Mezi velmi oblíbené produkty z našeho e-shopu jednoznačně patří také dekantéry, které se hodí zejména na víno nebo whisky.  

Jak správně vyčistit konvici?

Vzhledem k tomu, že jsou výrobky vyráběny šetrným a mnohdy i kompletně ručně, není u některých konvic či karaf doporučeno jejich mytí v myčce. 

Užijte si v obchodě Westwing výběr a nákup kvalitních značkových konvic nebo karaf. Učiníte-li objednávku v hodnotě alespoň 800 Kč, pošleme vám vaši zásilku domů zcela zdarma. Pokud se navíc jako nový zákazník registrujete na našich webových stránkách, čeká na vás jako odměna třísetkorunová sleva na nákup v našem e-shopu.