Hledat

Komody a příborníky do jídelny

Seřadit
63 Výrobků
Seřadit

Komody a příborníky do jídelny: objevte kvalitní komody a příborníky do jídelny

Jídelna je jedním z mála míst, kde se často a pravidelně schází celá rodina. A to minimálně jednou denně, při večeři. Už naše babičky nám přece kladly na srdce, že byť jsou členové domácnosti přes den rozlétaní různě mimo domov, večeřet by měli společně, aby se navzájem mohli podělit o to, co se jim během dne přihodilo. A abychom při této takřka posvátné činnosti nebyli ničím rušeni a nemuseli odbíhat od stolu, je potřeba mít i v jídelně dostatek úložného prostoru. Ať už na propriety, které potřebujeme při servírování a stolování, nebo na další věci.

Jistě se také shodneme, že je žádoucí, aby nábytek, stejně jako v celém bytě, i v jídelně splňoval jak svou funkční, tak estetickou úlohu. U nás ve Westwing na vás čeká kvalitní nábytek, který svým promyšleným zpracováním plní praktickou funkci na jedničku, a zároveň bude díky jedinečnému designu ozdobou vaší domácnosti. Pořiďte si u nás komody a skříňky do jídelny a vytvořte z ní tak útulné místo, kam se po dlouhém dni bude vaše rodina ráda vracet, aby společně povečeřela.

Designové skříňky do jídelny a kuchyně na Westwing

V sortimentu designových skříněk a komod, které dokáží vnést příjemnou změnu do vaší jídelny a zároveň se postarat o dostatek úložného prostoru, si na Westwing můžete vybírat hned z několika typů vhodného nábytku. Nižší komody, které vám ideálně poslouží jako příborníky,si zamilujete ihned. V naší nabídce totiž máme nespočet velmi zajímavých kousků. Pokud se vám zamlouvá představa, že by byl váš nový příborník dřevěný, ovšem musí také splňovat podmínku originálního vzhledu, ozvláštněte svou jídelnu třeba lékárnickou komodou s dvanácti zásuvkami, kam se jistě vejde vše, co v rámci jídelny potřebujete uložit.

Další možností jsou vysoké skříně, které sice zaberou o něco větší prostor a působí trochu mohutně, ale zato je můžete využít mnoha způsoby. Vyberte si prosklenou vysokou komodu a vystavte si v ní svůj drahý porcelánový servis a stříbrné příbory, jako ve vitríně. Sice je používáte pouze při výjimečných příležitostech, ale jejich přítomnost pozvedne atmosféru vaší jídelní zóny o level výše a na návštěvy také jistě zapůsobí.

Vyberete-li si tento model skříně v celodřevěném provedení, můžete využít úložných prostor komody třeba také k uskladnění kuchyňského a jídelního textilu. Od utěrek a prostírání až po vznešené tematické ubrusy a látkové ubrousky určené pro slavnostní, například vánoční, tabuli. Ulehčete přecpaným kuchyňským skříňkám a ukládejte do komod v jídelně i své servírovací nádobí, jako například orientální dekorativní prkénko na sushi, etažérky na rozkošné cupcakes nebo romantický čajový servis, nad kterým se rozplývá každá návštěva, které do něj nalijete čaj.

Jaké komody a skříňky jsou vhodné do jídelny a kuchyně?

Kombinace texturovaného dřeva v mnoha odstínech s výraznou a stylově lehce kontrastující kovovou konstrukcí a úchyty je naprosto geniální. Nemusíte se obávat do prostoru své jídelny či kuchyně umístit ani masivní dřevěný nábytek. Váš nový příborník masiv učiní ještě luxusnějším. Jako je to se vším, čím zkrášlujeme naše příbytky, i v případě komod, příborníků a skříní do jídelny záleží pouze na jedné věci. Abychom se ve zvoleném stylu interiéru cítili příjemně a užívali si čas, který tam strávíme, stejně jako pohled na designový nábytek, jež jsme si vybrali.

Do interiéru s tmavým nábytkem skvěle zapadne například komoda z černého kartáčovaného lakovaného mangového dřeva se zajímavým tvarem kovové konstrukce. Ke světlejšímu vybavení se zas bude hodit zásuvková skříňka s dubovou dýhou nebo slonovinová komoda ve venkovském stylu s přírodní deskou z jilmového dřeva a patinovanými úchytkami.

Díky propracovanému systému filtrování produktů, který vám Westwing nabízí, stačí zadat vámi preferované proměnné, jako například velikostní a cenové rozpětí, barvu, značku, použitý materiál či dokonce dodací lhůtu, a nechat si zobrazit pouze výrobky, které odpovídají vašim preferencím.

Přijďte si nákupem designového nábytku udělat radost k nám do internetového obchodu Westwing. Kromě mimořádné kvality, osobitého stylu i skvělých cen našeho nábytku a bytových doplňků, pro vás máme také další výhody. Například neuvěřitelných 100 dní dlouhou lhůtu na vrácení zakoupeného zboží, rychlou dopravu vaší zásilky, kterou navíc rádi uskutečníme zcela zdarma u všech objednávek nad 800 Kč. Nakupování z pohodlí vašeho domova už jednoduše nemůže být příjemnější.