Hledat

Plastové židle

Seřadit
19 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Plastová židle: Pohodlné a odolné sezení pro každou příležitost!

Zapojte svou kreativitu a zohledněte styl svého interiéru, pak se teprve rozhodněte, jestli jsou plastové židle to pravé pro váš byt. Mějte na paměti, že plastové židle umí strhnout pozornost, ale dokáží být i velmi nenápadnými společnicemi. Neopomíjejte svůj styl, to platí pro design i pro materiál!

I na toto téma najdete na Westwing správnou odpověď. Bez ohledu na to, jestli máte konkrétní představu o tom, co potřebujete koupit nebo jen hledáte velkou dávku inspirace. Náš široký výběr kvalitního nábytku vás zaručeně obohatí a možná tu najdete i své oblíbené sezení, ať už se jedná o stylovou stoličku, klasiku z masivního dřeva nebo moderní plastovou židli.

Židle z plastu – jednoduchá elegance

Plastová židle přímo vyzývá k posezení. Budete nadšeni z pohodlí, které nabízí, ať už ji chcete využít pro práci, relaxaci nebo jako židli k jídelnímu stolu. Je skvělé, když je ke své praktičnosti plastová židle přesvědčivá i vizuálně. To splňují jednoduché modely, zejména v černé a/nebo bílé. Tyto klasické barvy pak lze snadno integrovat do téměř každého interiéru, aniž by na sebe strhly příliš mnoho pozornosti. Zároveň jde o natolik stylové kusy nábytku, že nepůsobí dojmem nudného příslušenství, které pouze plní svůj účel.

Plastová židle – jeden design, mnoho možností

Praktický aspekt je skutečností, kterou v případě plastových židlí nelze zakrýt. Zvláště v moderních single domácnostech je často hlavní prioritou chytré využití omezeného prostoru. Výhodou plastové židle je její skladování, obvykle je totiž stohovatelná. Tak zajistí dostatek místa pro všechny vaše přátele, ale zároveň nezabere zbytečné místo. Plastová židle je tak v mnoha ohledech správnou volbou pro uspokojení mnoha potřeb. Navíc dává volnost při výběru dalšího vybavení.

Plastové židle – nespočet různých stylů

Designéři již dávno objevili plast jako materiál pro mimořádně kreativní kusy nábytku. Můžete si tedy pořídit klasickou židli, křeslo nebo stohovatelnou židli z kvalitního plastu. Vzhledem k tomu, že možnosti plastu nejsou nijak omezeny – ať už z pohledu designu či pohodlí, jsou plastové židle ideální volbou pro mnoho stylů. Stačí si jen vybrat.

  • Retro židle: Plast může zářit ve všech barvách duhy a navíc i s mnoha vzory. Plastová židle v červené, žluté nebo zelené barvě tak dokáže vyvolat ve vaší kuchyni opravdovou retro atmosféru. Nádherné zaoblení skořepinových sedátek v kombinaci s dřevěnou nohou dodá interiéru nádech minulosti.
  • Moderní židle: Plastová židle dokáže vyvolat i velmi vznešený a moderní dojem. V bílé či černé barvě je ideálním společníkem k modernímu skleněnému stolu, který díky své transparentnosti nechá vyniknout jejím výrazným barvám. Moderní plastová židle se nebrání ani neobvyklým tvarům či vzorům.
  • Venkovská židle: Ačkoli je plast zcela netypický pro venkovský styl, přeci jen má co nabídnout, obzvlášť v malých kuchyních a dalších místnostech menších rozměrů. Přes plastovou židli se hodí přehodit kožešinu v přírodní hnědé barvě.
  • Dívčí židle: Plastová židle může být vyrobena v mnoha barvách, a tak se díky své bujaré barevnosti báječně hodí do dívčího pokoje. Obyčejná židle se tak promění v dokonalý doplněk.