Hledat

Zelené polštáře

Seřadit
97 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Zelené polštáře

Zelená je barvou, která dokáže do interiéru vnést harmonii a zároveň svěžest. Na textilních doplňcích, jako jsou dekorační polštáře, navíc bude působit opravdu útulně a hřejivě. Nechte se oslnit jejím kouzlem.

Objevte svět Westwing, svět úchvatného designového nábytku a neobyčejně stylových doplňků. Navíc pro vás máme slevy až 70 % na náš exkluzivní sortiment. Přejeme příjemné bádání.

Zelené dekorační polštáře: hřejivá atmosféra zaručena

Ať je polštář v posteli, na pohovce nebo jako podsedák na zemi, je to prostě věc, která činí prostor příjemný, útulný a krásný. Polštáře jsou doplňky, které zvou k lenošení a nabízejí prostor pro relaxaci, ba co víc, jsou skvělou dekorací interiéru. S propracovaně zdobenými polštáři dodáte každé místnosti jedinečný nádech. A jaké polštáře působí nejlépe na psychiku? Zelené dekorační polštáře. Objevte jejich kouzelnou uklidňující moc.

Zelené polštáře ve venkovském stylu

Zelené dekorační polštáře lze skvěle použít pro naladění venkovského stylu u vás doma. Rustikální styl je o přirozenosti, zpomalení a navození útulné atmosféry. Většina lidí nyní prahne pro uvolnění a obyvatelé měst utíkají na venkov. Ne vždy se to ale podaří, proto si udělejte takový styl života i ve městě. Pro venkovský styl jsou typické přírodní materiály, jako jsou například:

Pokud jde o barvy, jsou pro tento styl charakteristické modrá, bílá a samozřejmě zelená jako tráva. Tyto příjemné barvy vytváří milou a přátelskou atmosféru. Zelené dekorační polštáře jsou proto skvělou volbou. Rozmístěte je na pohovce ve vzdálenosti několika cm od sebe a uvidíte, jak útulný dojem to zanechá ve vašem obývacím pokoji.

Efektní zelený polštář

Zelená má na nás velmi uklidňující a příjemný vliv. Uvolňuje napětí a poskytuje pocit bezpečí. Navíc je zelená barva považována za velmi inspirující a říká se, že probouzí kreativitu. Zelené dekorační polštáře jsou tedy vhodné nejen do obytných místností, ale pozitivně budou působit i v pracovně, protože podpoří soustředění, klid a otevřenou mysl pro nové poznatky.

Povlak na polštář v této barvě stimuluje duševní aktivitu a podporuje nové myšlenky při práci. Zelený dekorační polštář ale samozřejmě použijte i pro relaxaci. Je to zkrátka univerzální pomocník, který nejen úžasně zkrášlí byt, ale pozitivně povzbudí a zároveň uklidní vaši mysl.