Hledat

Stojací lampy trojnožka

Seřadit
23 Výrobků
Seřadit

Stojací lampy trojnožka: originální konstrukce a příjemné světlo

Lampa tripod je skvělou volbou zejména pro kanceláře, pracovny a studovny. Ale samozřejmě si ji můžete postavit klidně i do dětského pokoje, ložnice či obýváku. Stačí jen vychytat barevné a designové zpracování nábytku v interiéru dané místnosti a sladit je s vaší novou stojací lampou z Westwing. Stylová lampa trojnožka zcela jistě bude ozdobou všude, kam ji umístíte.

Výběr je skutečně široký. Stojací lampa trojnožka má obvykle kovovou či dřevěnou podstavu, tedy ony tři nohy, jak se spodní části tohoto svítidla přezdívá. Stínidla se ale vyrábějí z mnoha různých materiálů. Od papíru, směsi bavlny, bambusu a kovového síta, až třeba po peří. Záleží tak skutečně jen na tom, jaké jsou vaše konkrétní požadavky a preference.

Tento druh svítidla ale nemusí mít vždy stínidlo klasického vzezření, na které jsme zvyklí téměř u všech stojacích lamp. V nabídce internetového obchodu Westwing naleznete i o něco extravagantnější provedení stínidla. Tím disponuje například lampa na trojnožce v industriálním stylu s filmovým reflektorem, nebo boho tripod stojací lampa s kulatým stínidlem z tenkých dřevěných proužků.

Prozařte prostory své pracovny originální a skvěle vypadající lampou na třech nohách. V internetovém obchodě Westwing ji pořídíte v prvotřídní kvalitě zaručené světoznámými značkami a návrháři, dokonalém designovém zpracování a za skvělou cenu. Dalším benefitem pak bezesporu je lhůta pro vrácení nevyhovujícího zboží, která je dlouhá neuvěřitelných sto dní. Udělejte si u nás radost.