Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Venkovní polštáře Rádce Westwing

Pomalu se prodlužují dny, objevují se první květy, stromy a tráva se začínají zelenat, ptáci švitoří a vzduch je teplejší. Léto stojí za dveřmi. To znamená, že nás to bude stále více táhnout ven, do zahrad a parků, na balkóny a terasy, do bazénů a na pláže. Měli bychom přitom mít vždy po ruce něco zcela konkrétního: nejlépe venkovní polštář odolný proti špatnému počasí. Neboť s ním se můžeme v klidu usadit kdekoliv.

My na Westwing máme rádi byty a domy. Ale stejně tak milujeme zahrady, terasy a balkóny, protože v teplých dnech nám trochu rozšiřují obývací pokoj. Proto je pro nás důležité, abyste mohli pohodlně sedět i pod širým nebem, stejně jako kdybyste byli ve svém vlastním obývacím pokoji. S venkovními polštáři (odolnost vůči povětrnostním vlivům je nutná v našich nestálých letních dnech), se budete cítit naprosto bezvadně. Nechte se inspirovat a podívejte se na naše kampaně s venkovními polštáři odolnými vůči špatnému počasí.

Venkovní polštáře: pohodlné a odolné vůči povětrnostním vlivům

Když se konečně oteplí, začne nás to táhnout do přírody. A protože se tam také chceme cítit s našimi přáteli a s rodinou pohodlně a příjemně, měli bychom mít vhodný doplněk na sezení. Naším favoritem jsou venkovní polštáře. Jsou robustní a odolné vůči povětrnostním vlivům a jako takové jsou ideálním společníkem v letních dnech. Máme několik variant venkovních polštářů pro špatné počasí:

  • polštáře na židle
  • polštáře pro zahradní lavice
  • polštáře na sezení na zemi
  • dekorační polštáře

Teď už může přijít krásně teplé i vlhké léto.

Venkovní polštáře: vhodné pro špatné letní počasí

Pokud vám balkón nebo zahrádka nahrazuje v létě tak trochu obývací pokoj, měli byste se i tam cítit příjemně a pohodlně. Nejlépe toho dosáhnete vhodnými doplňky. Zkuste třeba dát na pohodlný nábytek vhodný venkovní polštář (odolný vůči špatnému počasí), který je nejen příjemný, ale zároveň i pestrý a krásný.  Máme v nabídce venkovní polštáře v nejrozmanitějších vzorech a barvách – a tak vaše letní dny získají příjemnější podobu. Celkový dojem pak můžete dotvořit ještě lampičkami, malými lampiónky či odkládacími stolky nebo květinami, a budete tak mít ideální místo pro trávení teplých letních dnů a večerů. Nechte se inspirovat na Westwing a vyhledejte si venkovní polštáře odolné vůči povětrnostním vlivům a ve vhodných barvách – už na příští léto.

Nadcházející kampaně