Venkovní polštáře

Venkovní polštáře

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Venkovní polštáře Rádce Westwing

Co je v létě nejhezčí? Přirozeně to, že se dá trávit čas venku. Motto zní: běžte ven! Důležité jsou přitom také polštářky, i když to není první věc, která vás spontánně napadne, když se myslí na pobyt venku. Ale vzrůstající měrou zaujímají polštářky také své místo – své mimochodem zcela zasloužené místo. Protože venku je tak krásně, se správnými polštářky ještě daleko pohodlněji – a léto může přijít.

Jestli uvnitř nebo venku, polštářky nebo koberce: bydlení se vztahuje na každou oblast domácnosti. A právě v teplých měsících se otevírají bydlení také venkovní prostory, a jim by měla být věnována stejná pozornost jako interiérům. Při tom vám u Westwing rádi poradíme, jak můžete pro venkovní prostory najít pěkné dekorace – nechte se inspirovat na našich stránkách!

 Venkovní polštáře: styl pro každé posezení

Do vnitřních prostor nebo na ven: polštáře jsou vždy rozhodující, pokud se jedná o vytváření oblasti bydlení. Vsaďte nejen na barevné akcenty, můžete je také rychle měnit. Protože polštáře mohou obratem vypadat jinak: vezměte jiný povlak a najednou získá polštářek zcela jiný vzhled.

To je ale velmi důležité i z jiného důvodu: venkovní polštáře stejně jako ostatní povlaky pro zahradní nábytek musejí být schopny snést trochu více než v interiéru. Protože někdy přicházejí letní deště zcela neočekávaně a polštářky dostanou také malou spršku. Vhodné jsou robustní, dobře pratelné a především vyměnitelné materiály, aby se také dobře přečkalo deštivé léto.

Bydlení venku: polštářky pro všechny případy

Venkovní polštáře mohou být k dispozici ve všech barvách a každém designu: v univerzálním, proužkované variantě nebo s květovanými vzory – a ve všech variantách forem a míst použití. Protože existují zcela rozdílné druhy polštářků:

  • polštáře pro zahradní židle,
  • široké polštáře jako povlak pro zahradní lavici,
  • polštáře na sezení na podlahu,
  • venkovní polštáře jako dekorace.

Tak mohou venkovní polštářky řadou různých forem zkrášlit venkovní prostory a skutečně každý kus nábytku v zahradě, na balkoně nebo terase – že z nich budete mít ještě větší radost.

Vlastní lounge: perfektní pro venkovní polštáře

Obzvláště příjemně může vypadat venkovní prostor vlastního bydlení, pokud se mu propůjčí atmosféra lounge. Protože na nic se nepřipomíná dovolenou tak jako lounge venku – perfektní ale pouze s venkovními polštářky! Pro toto je nejprve zapotřebí venkovní pohovka, široká lavice nebo lehátko nebo také houpací síť, nejlépe v neutrální šedé nebo hnědé – ale to pro lounge pro venkovní prostory ještě nestačí. Polštářky, polštářky, polštářky jsou nyní devizou!

Teprve s množstvím polštářků se v lounge skutečně výborně relaxuje. Přirozeně jsou k tomu zapotřebí další dekorace – pěkné jsou lucerny, ale také rostliny, zahradní odkládací stolky a podobné – a už vzniká uvolňující atmosféra. A když vám klesne hlava do venkovních polštářků, máte pocit jako u polštářů v posteli, léto skutečně přišlo!