Hledat

Adventní věnce

Seřadit
53 Výrobků
Seřadit

Adventní věnce: objevte originální adventní věnec

Tato neodmyslitelná ozdoba, kterou s počátkem adventu nalezneme v naprosté většině domácností oslavujících Vánoce, má nejen dekorativní, ale také symbolickou úlohu. Adventní věnec totiž slouží k odpočítávání nedělí, které zbývají do Štědrého dne. První svíčku zapalujeme čtyři týdny před Vánoci na první adventní neděli, a s jejím zažehnutím oficiálně započínají přípravy na nejkrásnější svátky roku. Vyražte pro svůj adventní věnec letos do internetového obchodu Westwing a vyzkoušejte tentokrát o trochu modernější pojetí.

Pokud totiž nelpíte na jeho klasickém provedení z větvoví, které po čtyřech týdnech v pokojové teplotě opadává, určitě si v široké nabídce našeho e-shopu vyberete moderní adventní věnec vhodný k opětovnému použití. Na výběr máte nejen z mnoha stylů a barevných provedení, ale také materiálů. Na Westwing na vás skladem čekají desítky značkových dekorativních adventních věnců a svícnů.

Nakupujte adventní věnec a adventní svícen na Westwing

Hledáte neotřelé a designově zajímavé adventní věnce? Zapalte si každou adventní neděli svíčku na nádherném a kvalitně zpracovaném věnci či svícnu, který u nás v obchodě Westwing seženete za parádní cenu. Barevné interiéry prozáříte veselým věncem z barevných lesklých kouliček nebo sadou obsahující čtyři samostatné keramické adventní svícny s číslicemi od jedničky do čtyřky, které si můžete naaranžovat podle svých představ nebo je zakomponovat do aranžmá s cesmínou, větvičkami nebo třeba menším vyřezávaným betlémem.

Domácnosti v jednodušším stylu zase zútulníte nekomplikovanou krásou dřevěného kruhu či obdélníku se stojany na vysoké adventní svíce. Mosazný kruhový svícen na zavěšení pak slavnostní atmosféru přinese zejména do bytů v romantickém boho stylu. Pořídit si u nás ale můžete i stylově odvážnější kousky. Kupříkladu šedou hlavu jelena, jehož paroží slouží jako držáky na svíce.

Nakupujte online na Westwing nejen adventní věnce, svícny a další sváteční dekorace, ale také cokoliv z venkovního i vnitřního sortimentu značkového nábytku a doplňků. Velký výběr luxusních výrobků, 100 dní dlouhá lhůta pro navrácení nevyhovujícího zboží nebo třísetkorunový bonus pro nově registrované uživatele jsou příjemnými výhodami. Pokud si navíc v našem e-shopu objednáte zboží minimálně za 800 Kč, přihodíme vám i bezplatnou dopravu.