Hledat

Komody a skříňky

Seřadit
179 Výrobků
Seřadit

Komody a skříňky: objevte stylové komody a skříňky do obývacího pokoje

Obývák je nejživější zónou bytu, neboť právě zde se rodina schází a společně žije. Právě v tomto pokoji je potřeba vzdušnost a prostor. Při výběru skříňky do obývacího pokoje bychom se proto měli zaměřit nejprve na to, kam tento nový kus nábytku postavíme. Vyberte místo, kde komoda či skříňka nebude překážet či významně opticky rozdělovat prostor. Ideálními a z toho důvodu velmi častými stanovišti skříněk bývají prostory u zdi mezi okny nebo přímo pod okny.

Pokud je naopak vaším záměrem právě optické předělení obývacího pokoje, je skvělým řešením umístění skříňky či komody k zádům pohovky, jež stojí volně v prostoru. Je ale třeba sladit výšku i délku komody s rozměry pohovky. Komoda pak může sloužit částečně i jako odkládací stolek pro lidi sedící na pohovce. Umístíte-li skříňku naproti sedací zóně, najde využití současně jako úložný prostor, i jako praktický a příjemně vysoký TV stolek. Tak či tak, komody a skříňky jsou jednoznačně jednou z dominant obývacího pokoje.

Praktické a moderní komody a skříňky online na Westwing

Ať už vyznáváte minimalistickou jednoduchost, nebo jste raději obklopeni stylem a designem v podobě dekorací, květin a ozdobných úchytek a nožiček, v sortimentu nábytku na Westwing si zcela jistě najdete svého favorita. Možná to budou tolik oblíbené otevřené policové komody, které působí velmi vzdušně. Také komoda se šuplíky už dávno neslouží pouze k ukládání spodního prádla v ložnici, ale můžeme ji s klidným svědomím umístit i do obývacího pokoje a používat ji třeba jako příborník nebo úložiště dokumentů.

Vysoké i nízké skříňky a komody z desítek materiálů vám nabízí nespočet nápaditých kombinací a možností. Nalezněte mezi nimi právě ten kus nábytku, který váš obývák postrádá. Komoda bílá s teplými dřevěnými prvky a šedými kovovými detaily dodá vašemu bytu útulný severský nádech. Nejste-li zrovna příznivci televizních stolků, vyberte si originální řešení a televizi umístěte do velké komody s roletovými dvířky, která se dají zatáhnout, pokud TV zrovna nesledujete.

Jaké skříňky a komody jsou vhodné do vašeho obýváku?

Vše je pouze otázkou vašeho osobního vkusu a celkového stylu bydlení. K současným trendům mezi komodami a skříňkami pro obývací pokoje patří jak komoda z masivu, tak její lehčí kolegyně z laminovaných dřevěných materiálů. Ne tolik obvyklým, avšak o to praktičtějším řešením je pak rohová komoda. Je možné ji zakoupit v mnoha variantách, ať už jde o barevné provedení, systém zavírání či funkčnost. Hledáte-li barovou skříňku s vitrínou, kde vystavíte své nejvzácnější lahve pro speciální příležitost hned vedle broušených křišťálových sklenic, rohová skříňka s vitrínou by pro vás mohla být to pravé.

Obzvláště, bude-li disponovat vyvýšeným distančním pultíkem, kam lze umístit pokojovou rostlinu pro oživení interiéru či roztomilé rodinné fotografie. Máte-li hodně věcí k uskladnění, ale váš byt je velký jako klícka, víte, že je potřeba s prostorem hospodařit moudře a zároveň nenásilně využít každého volného místa. Nebojte se proto trochu odvázat a umístit si závěsnou skříňku klidně i do obývacího pokoje. Pokud zvolíte nevýrazné provedení, jaké nabízí třeba lakovaná bílá komoda, nemusíte se obávat, že by pokoj působil přeplněně. Závěsná skříňka navíc může sloužit jako police či knihovna.

Nakupujte komody a skříňky online na Westwing

Užívejte si pohodlí při online nakupování v internetovém obchodě Westwing, jenž vám u stovek designových modelů komod a skříní nabízí dopravu zdarma. Osvěžte atmosféru svého obývacího pokoje zbrusu novou komodou nebo praktickou skříňkou přesně ve vašem stylu. Chvíle strávené doma budou v útulném prostředí ještě příjemnější jak pro vás a vaši rodinu, tak pro každého, kdo vás přijdenavštívit.

Komody a skříňky jsou jistě především praktickým vybavením bytu. Nalezneme je v ložnici, obývacím pokoji, ale třeba i v koupelně, kde často zastanou roli prádelníku i toaletního stolku najednou. Každý, kdo už někdy vybíral komodu ale může potvrdit, že se zároveň jedná o důležitý kus nábytku z pohledu designu a stylu. Proto se vyplatí dát si tu práci a vybírat pečlivě a srdcem. Kromě toho, že si do skříní uložíte své věci, které chcete mít vždy po ruce, budou komody a skříňky také dotvářet celkový dojem vašeho bydlení.

Přejeme vám hodně zábavy při nakupování a designování vašich domovů!!