Hledat
Black Friday Deals: nábytek, dekorace a jiné

Black Friday Deals: nábytek, dekorace a jiné

Seřadit
1 Výrobků
Seřadit

Black Friday Deals 2023

Nakupujte nábytek i dekorace se slevami až -70% během výprodeje Black Friday! V nabídce najdete nábytek a dekorace v každém stylu. Objevte naše Black Friday Deals a najděte inspirace i do vaší domácnosti.

Kdy je Černý pátek?

Během Black Friday výprodeje je mnoho obchodů otevřených déle než obvykle, někdy nepřetržitě, a nabízí jednodenní akce a slevy. Tradice pochází ze Spojených států amerických, kdy Black Friday sale následuje po Dni díkůvzdání (což je vždy čtvrtek) a otevírá tím vánoční nákupní sezónu. Black Friday výprodej se každý rok těší stále větší popularitě také v České republice. Black Friday 2023 se uskuteční v pátek 24. listopadu. Nyní si můžete užít Black Friday slevy také na Westwing!

Black Friday Deals na Westwing

Využijte úžasnou nabídku a slevy během Black Friday Deals. Čeká na vás široký výběr bytových doplňků a mimořádně kvalitní nábytek. Od povlečení s květinovými potisky až po naše oblíbené taburety - objevte svůj nový kousek do domácnosti za tu nejlepší cenu. Již delší dobu plánujete nákup pohovky nebo konferenčního stolku? Neváhejte a pořiďte si svůj oblíbený kousek, protože nabídka je časově omezená. Černý pátek je také ideálním dnem na nakupování vánočních dárků za obzvláště nízké ceny.

Přidejte se k nám a odstartujte vánoční nákupy ve výprodeji Black Friday. Užívejte si kouzlo Vánoc s krásnými výrobky z Westwing nyní až o 70% levnějšími.