Hledat

Koupelnové doplňky

Seřadit
252 Výrobků
Seřadit

Koupelnové doplňky: velký výběr doplňků do vaší koupelny

Pokud jste už někdy zařizovali koupelnu, určitě neuniklo ani vám, že i když je už koupelna vybavena sprchou, vanou, umyvadlem, zrcadlem, topením, komodou na ručníky nebo čímkoliv jiným, co považujete za nezbytné vybavení do koupelny, stále v ní něco chybí. Něco, co by jí učinilo útulnějším místem a dodalo jí atmosféru vhodnou k relaxaci a odpočinku v napuštěné horké vaně.

Koupelnové doplňky se v koupelně postarají o nádhernou atmosféru. Nejen po ránu, ale i večer trávíme v koupelně nějaký čas, a aby tyto minuty nebo dokonce hodiny byly příjemné, to nám umožní právě vhodné koupelnové doplňky.

Koupelna už dávno není místem, kde bychom ráno spěchali. Koupelna se stala skutečným plnohodnotným obytným prostorem, kde se chceme cítit pohodlně. A abychom z koupelny vytvořili své malé wellness centrum, měla by tato místnost být vybavena pohodlným a stylovým nábytkem a nádhernými koupelnovými doplňky.

Co dokáží doplňky do koupelny

Mnoho z nás žije v pronajatých bytech a nemáme žádnou možnost ovlivnit zařízení koupelny, ani jí dát nový a moderní vzhled. Ale i malé změny můžeme dosáhnout správným výběrem koupelnových doplňků. Zkrášlete si koupelnu vysněnými doplňky a krásnými dekoračními předměty a vytvořte příjemnou atmosféru tohoto místa! Koupelnové doplňky vypadají nejen dobře, ale vaší koupelně dodají také individuálního ducha a přemění ji na vysněnou lázeň.

Objevte designové koupelnové doplňky na Westwing

V kategorii koupelnových doplňků a dekorací naleznete stovky produktů od držáků na ručníky, odpadkových košů přes kosmetická zrcátka až po koše na prádlo nebo držáky na toaletní papír. V internetovém obchodě Westwing jednoduše naleznete všechno, co vy a vaše koupelna potřebujete. Koupelnové doplňky z plastu zastupuje u výrobků, jako jsou například praktické úložné boxy a organizéry do koupelny, vkusné sprchové závěsy, kosmetické odpadkové koše, nebo třeba i koše na prádlo.

Další desítky a desítky produktů jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako například z kovu, mramoru, skla, porcelánu, keramiky, hlíny, umělého vlákna, ale také třeba z betonu, přírodního vlákna a bambusu. Koupelnové doplňky chrom ochrání před korozí. Proto jde už dlouhá léta o jednu z nejoblíbenějších povrchových úprav čehokoliv, co se běžně umísťuje do vlhkého prostředí. Je to tedy zcela jistě provedení vhodné také do vaší koupelny. Navíc lesklá stříbrná barva vypadá naprosto dokonale a dá se kombinovat s většinou barev a interiérových designů.

Pokud by se vám zdálo, že vaše koupelna působí stroze a kvůli dlaždičkám možná i trochu chladně, porozhlédněte se v nabídce Westwing a nechte se inspirovat nápady, jak prostor této místnosti zútulnit. Kromě oblíbené klasiky, kterou jsou romanticky působící vonné svíčky na vaně, můžete do interiéru umístit třeba i ozdobnou ručně vyrobenou skleněnou dózu na kosmetické polštářky či jiné propriety, které denně používáte. Na umyvadlo můžete pro příjemnou vůni umístit také například aroma difuzér, který úžasnými esenciálními oleji potěší vaše smysly, kdykoliv vejdete do své koupelny.

Jak vybrat koupelnové doplňky

Koupelnové doplňky se mohou stát něčím víc, než jen dekorací na okraji vany nebo na okenním parapetu. Mnohé z koupelnových doplňků jsou také velmi praktické a užitečné. WC, vana, umyvadlo a zrcadlo jsou samozřejmě v koupelně nepostradatelné. Podstatné je také správné světlo a koupelnová skříňka s osvětlením a úložným prostorem. Ale tady jdou žerty stranou!

Koše, boxy a hezké mísy jsou skvělé doplňky. Můžete je použít ve své koupelně pro uložení holicího strojku, sponek do vlasů, kartáče na vlasy, vatových tampónů nebo natáček. Lze tam uklidit tyto malé předměty každodenní potřeby, aby neležely křížem krážem ve shluku na polici. Také ozdobné háčky nebo držáky poskytnout drobnostem své místo a pomohou vykouzlit příjemnou atmosféru. Pokud všechno selže a v koupelně je chaos, znamená to, že méně je více. Vyházejte veškerou starou kosmetiku a předměty osobní hygieny, které jste nepoužili po celé měsíce. Vytáhněte na světlo jen to, co je opravdu důležité. Budete se cítit báječně!

Díky těmto malým úložným prostorám vytvoříte pořádek. Navíc můžete každý den snadno kdykoliv najít holicí strojek nebo sponky do vlasů, tedy věci, které potřebujete téměř každý den. Také ručníky, věšáky na ručníky, dávkovače na mýdlo a pohárky na zubní kartáčky patří mezi koupelnové doplňky, které jsou pěkné nejen na pohled, ale mají pro nás také praktický význam.

Nejkrásnější je, když všechny koupelnové doplňky ‒ bez ohledu na to, zda mají důležitou funkci, nebo ne ‒ jsou ve stejné barvě nebo ve stejném stylu! Mističky na mýdla, pohárky na zubní kartáčky a podobně jsou často k mání jako koupelnový set – perfektně se tak k sobě hodí. Pokud pak přizpůsobíme také ručníky a další koupelnové textilie, aby všechny byly v podobných barvách nebo ve stejném stylu, vytvoříte nádherný celistvý obraz.

Koupelnové doplňky ze dřeva

Zejména koupelnové doplňky ze dřeva zvyšují komfort a pohodlí v koupelně. Dřevo je přírodní prvek a vždy vyzařuje určité teplo a příjemnou pohodu. Tyto pozitivní vlastnosti se v koupelně dobře uplatní, protože zejména v koupelnách, kde dominují bílé dlaždice, budou mít dřevěné doplňky obrovský účinek a dodají koupelně nádhernou atmosféru.

Koupelnové doplňky z nerezové oceli

Nejen teplo dřeva ‒ ale i elegantní chlad oceli se často používá jako materiál koupelnových doplňků. Má-li koupelna moderní a puristický charakter a chcete tomuto zařízení zůstat věrní, pak koupelnové doplňky z nerezové oceli jsou tím pravým tipem! Ale jednu malou nevýhodu nerezová ocel má: Na rozdíl od dřevěných doplňků je na ní vidět každý otisk prstu a každá malá vodní skvrnka. Člověk by však neměl koupelnové doplňky vybírat jen podle jejich funkce nebo praktického využití, ale také s ohledem na vzhled koupelny! Na druhé straně, nerezová ocel se snadno čistí a je hygienická. I proto jsou držáky papíru, boxy na kosmetiku a pohárky na zubní kartáčky z nerezové oceli stále populárnější!

Sprchový závěs

Důležitou součástí koupelnových doplňků je samozřejmě sprchový závěs. Ne každá koupelna potřebuje sprchový závěs, protože buď má sprchový kout, nebo je vana vybavena zástěnou. V mnoha koupelnách jsou sprchové závěsy však aktuální a obvykle hned padnou do oka návštěvníka. A právě pro jejich nápadnost by měl být sprchový závěs zvolen moudře a ve vztahu k ostatním koupelnovým doplňkům a koupelnovému nábytku. Ale jsou také ideálním prostředkem, jak do koupelny vnést trochu barvy k jinak převažující bílé!

Držák na ručníky

Držák na ručníky patří do kategorie koupelnových doplňků. Může být buď na stěně, nebo jako volně stojící malý pomocník. Nástěnné věšáky na ručníky jsou obvykle vyrobeny z nerezové oceli nebo z hliníku a jsou lesklé, využívají svého stříbrného vzhledu. Ideální pro moderně vybavenou koupelnu! U stojících držáků je výběr o něco větší. Takže se můžete rozhodnout kromě kovu mezi dřevem a plastem. Držák na ručníky z bambusu evokuje venkovskou atmosférou a trochu tropické exotiky do svého bytu!

Nakupujte koupelnové doplňky online

Pronikněte na webových stránkách obchodu Westwing do světa luxusních doplňků za skvělé ceny, mezi které samozřejmě patří i koupelnové doplňky. Kvalita i designové zpracování nábytku, dekorací i interiérových doplňků všeho druhu vám vyrazí dech.

Stejně jako další výhody pohodlného nákupu z domova v našem e-shopu. Například rychlá doprava zcela zdarma až k vašim domovním dveřím u všech objednávek nad 800 Kč nebo bonus 1500 Kč, který můžete využít na nákup na Westwing, pro každého nově registrovaného zákazníka.