Hledat

Dávkovače mýdla

Seřadit
58 Výrobků
Seřadit

Dávkovač mýdla

Rozlučte se s nudou v koupelně a vsaďte i tady na styl v kombinaci s pěknou funkčností – dávkovač mýdla, miska na mýdlo, pohár na čištění zubů a další koupelnové doplňky by měly nejen vykonávat svou funkci, ale kromě toho také dobře vypadat!

Protože koupelnu využíváme denně, měla by být obzvláště funkční, praktická a měla by být takovou malou relaxační oázou od každodenního života. Westwing přesně ví, jak a jakým vybavením toho docílit. Inspirujte se.

Dávkovač mýdla: design

Dávkovač mýdla je tady nejen proto, aby bylo možno si rychle omýt ruce, ale postará se také o svěží design v koupelně. Z jakého materiálu by měl být vyrobený a v jakém designu? To záleží především na vašem vkusu. Je skvělé, když dávkovač ladí s ostatními doplňky, jako je třeba stojan na zubní kartáčky apod. Pokud si pořídíte doplňky v jednom setu, vaše koupelna bude působit zcela harmonicky.

Vzhled samozřejmě není všechno, podstatná je i funkčnost – dávkovač by měl jednoduše fungovat a snadno se dát doplňovat.

Automatický dávkovač mýdla

Automatický dávkovač funguje díky integrovanému senzoru, který rozpozná pohyb a v tu chvíli uvolní přesné množství mýdla. Bez jakéhokoli dotyku se vám tak dostane na ruce dostatek mýdla k jejich pečlivému umytí. Tento způsob je velmi hygienický.

Musí se dávkovač čistit?

Ano, musí se čistit, a to pravidelně. Jinak by se totiž zanesl a zablokoval. Pokaždé, když myjete koupelnu, vyčistěte i dávkovač mýdla. Obvykle stačí jej propláchnout trochou vody. Tip: Pokud by se přesto dávkovač mýdla zasekával, využijte babičkovský recept a namočte jej na chvíli do octa. Ucpávka se uvolní! Pokud budete čištění provádět pravidelně, budete nadšeni jak ze stále krásného vzhledu vašeho dávkovače, tak i z jeho funkčnosti. Stylovému mytí rukou nic nestojí v cestě!

Dávkovač mýdla: materiál

Mýdlo je jednou z nejdůležitějších věcí v každé domácnosti. Na což se ovšem často zapomíná. Kdo však někdy zažil, že mu mýdlo pár dní chybělo, ví, o čem je řeč. Je jasné, že mýdlo se od toho pradávného “s jelenem” poměrně zásadně změnilo a většinou jej v koupelnách najdeme v jeho tekuté podobě. Elegantní dávkovač je tedy nezbytnost!

Může být vyroben z následujících materiálů:

  • Keramika: Elegancí a kvalitou přesvědčí každého uživatele koupelny dávkovač z keramiky.
  • Nerezová ocel: O čistý a moderní vzhled se postará dávkovač z nerezové oceli.
  • Plast: Cenově příznivější a překvapující rozmanitostí barev je dávkovač z plastu.
  • Sklo: Výjimečný a neuvěřitelně elegantní je dávkovač ze skla.
  • Dřevo: Pro pocit propojení s přírodou se v koupelně skvěle hodí dávkovač ze dřeva.
  • Kámen: Rovněž v souladu s přírodou a nádherně rustikální je dávkovač z kamene.

Dávkovač mýdla v kuchyni

Kdo si myslí, že dávkovače mýdla lze použít pouze v koupelně, je na omylu. Dávkovač totiž může být velkým pomocníkem i v kuchyni. Při vaření se stále připravují a zpracovávají různé potraviny. Je zde tedy obzvláště důležité dbát na hygienu. S dávkovačem na mýdlo se můžete během přípravy chutných jídel vždy důkladně umýt, než přidáte další přísadu. Je jedno, jestli jednoduchý design v černé, bílé nebo v pestrobarevných variantách – dávkovač mýdla by zkrátka měl být nepostradatelnou součástí vašeho interiérového vybavení