Hledat

Regály

171 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost

Regály a police: úložný prostor a styl v jednom

Asi každý člověk ví, že regálové systémy jsou nejlepší možností, jak ukládat staré harampádí v garáži či ve sklepě. Pokud se ale alespoň trochu zajímáte o designové vybavení interiérů, jistě jste si všimli, že během posledních let se regály staly také plnohodnotnou součástí obytných prostor. A to nejen pro svou funkčnost a praktičnost. Moderní police a regály totiž v bytě dokáží zazářit i jako nápaditý designový prvek. Zejména pak v interiérech, kde se klade důraz na vzdušnost a klasická skříň by v daném prostoru působila příliš mohutně.

Objevte nástěnné regály online

Hledáte-li designové policové a regálové díly do vašeho bytu, nechte se inspirovat na Westwing, kde naleznete pouze ty nejoriginálnější stylové kousky světoznámých značek a designérů. Náš sortiment vám nabízí.

 • Různé typy a velikosti
 • V nabídce Westwing najdete hojně zastoupené především tři podkategorie regálů. Jde o police a poličky, policové regály a žebříkové regály. To vše v mnoha různých tvarech a velikostech, jež si můžete pomocí našeho propracovaného filtrování produktů vytřídit tak, jak potřebujete.

 • Velký výběr materiálů
 • Do každého interiéru se hodí něco jiného. Záleží tak pouze na vašem osobním vkusu a stylu. A to se pochopitelně vztahuje i na volbu zpracování a vlastností vašeho nového regálu. Na skladě máme stovky jedinečných kousků z klasických materiálů jako je dřevo nebo kov. Zamilovat si u nás ale můžete i regály a police z mramoru, skla, kamene, bambusu, ratanu nebo působivé modely s prvky kůže či přírodního vlákna.

 • Regály a police do každé místnosti
 • Před lety by nejspíš nikoho nenapadlo, že regály lze umístit i do prostor, které obýváme, a využít je i jinak, než na uložení zavařenin ve špajzu nebo beden se špinavým nářadím v garáži. Přitom jde o geniální systém k uložení čehokoliv od vína, knih, bot, až po dekorační předměty, pokojové rostliny a bytové doplňky. Úzký regál v koupelně můžete postavit poblíž vany či sprchového koutu a využít jej jako místo pro ručníky. Po umytí tak budete mít čistý ručník vždy na dosah ruky. Na poslední vrchní polici se pak přímo nabízí postavit velkou vonnou svíci pro navození příjemné atmosféry při relaxační koupeli.

  Regály na hračky dnes již najdete snad v každém dětském pokoji. Jde totiž o skutečně ideální možnost, jak si i ty nejmenší děti mohou samostatně brát hračky, o které mají zrovna zájem a později je také samy vracet zpět na místo. Mnoho regálů má možnost přichycení ke zdi, což je skutečně vítaná pojistka, jež zajistí naprostou bezpečnost vašich dětí. Hračky umístěte do spodního regálu, aby na ně dítko dosáhlo. Vyšší police můžete využít například na skladování plen či dětského oblečení.

  Proč si vybrat regály na Westwing?

  Také vás okouzlil náš sortiment a zvažujete, který regál by nejvíce pasoval do vašeho bytu? Máme pro vás několik jednoduchých tipů, jak si z naší široké nabídky vybrat. V první řadě se zaměřte na to, jaký styl v konkrétní místnosti, kam hodláte umístit novou polici či regál, převládá. Dále je nutné vzít v potaz, jakou vahou budete nový kus nábytku zatěžovat. Kupujete-li regály do šatny se záměrem skladovat na policích oblečení, není třeba omezit výběr pouze na masivní materiály s velkou nosností. Pokud je tomu ale naopak a plánujete policový díl nebo regál používat jako knihovnu, pak rozhodně při rozhodování myslete na zátěž, které bude vystaven.

  Zohledněte ale i to, zda s vámi v domácnosti žijí línající zvířata nebo malé děti, jejichž otisky jsou všudypřítomné. V takovém případě bychom vám doporučovali vyhýbat se lesklým tmavým povrchům, kde by zvířecí srst nebo stopy vašeho dítka byly nejviditelnější.

  Jste fanoušky industriálních interiérů a nedělá vám problém si do obývacího pokoje umístit klasické regály do dílny? Nebo dáváte přednost žebříkovým regálům spíše v antickém či boho stylu? U nás ve Westwing si jistě přijdete na své. Velký výběr, originální designová zpracování a neodmyslitelná prémiová kvalita výrobků, jsou u nás samozřejmostí. Stejně tak i expresní dodání vaší objednávky, které nabízíme u položek nad 800 Kč zcela zdarma, nebo dlouhá lhůta pro vrácení zboží.