Hledat

Vánoční polštáře

Seřadit
188 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Vánoční polštáře a vánoční polštářky: pro hřejivou vánoční atmosféru

S příchodem Vánocí si lidé zdobí v daném duchu svá obydlí. Někdo věší věnce na dveře. Jiný polepí okno. Další doladí pomocí dekorací a bytového vánočního textilu vnitřek domova. V zimě se mnoho z nás rádi obklopujeme hřejivými materiály. Na sedací soupravu lze přehodit teplou deku nebo přehoz a můžete ji vyladit pomocí vánočních polštářů. Ty bývají buď oděné do jemných hřejivých textilů anebo mají na sobě nějaký vánoční vzor. Zasněženou krajinu, vločky nebo třeba šachovnici.

Vánoční polštářky bývají většinou různých velikostí. Můžete je tak mezi sebou jednoduše kombinovat. Dozadu až k opěradlu opřete větší vánoční polštáře, dopředu ty menší. Můžete jimi ozdobit i posezení v okně na parapetu nebo vykouzlit místo k lenošení pod vánočním stromečkem. Dnes už se totiž zdobí na počátku prosince a ne až den před Štědrým večerem. Stačí trochu vánočních povlaků na polštáře mít uložené ve skříni a ve správný čas je vytáhnout.

Nakupujte vánoční polštáře a vánoční povlaky na polštáře na Westwing

Vánoční polštáře můžete použít i jako opěrku na tvrdší židli, kterou přidáváte kvůli místu k vánoční tabuli. Sváteční jídelní soupravu tak můžete doladit k polštářku anebo naopak. Podle prostírání zvolte poté povlak na polštáře.

Krásné vánoční polštáře a polštářky najdete na Westwing. Je tam nespočet druhů. Je jen na vás zda si budete vybírat polde velikosti, barvy nebo vzoru. Použitý textil je velmi kvalitní. Využijte dopravu zdarma nad 800 Kč a oblékněte všechny polštáře ve vaší domácnosti do pravé vánoční nálady.