Hledat

Černé svícny

Černý svícen

Černá krása: černá je synonymem pro klasickou eleganci. Malé černé nesmějí chybět v žádném šatníku! Je nadčasová a nechá se pohodlně kombinovat s nejrůznějšími doplňky. Ale jak vypadá černá mimo šatník? Černá obléká váš domov. Světlé prostory dostávají větší hloubku a charakter. Dekorace v černé je haute-couture pro váš domov! Co by mohlo být stylovější než černý svícen na bílém příborníku s vysoce lesklým vzhledem?

Černá je mnohostranná a hodí se pro nejrůznější zařízení. Najděte u Westwing unikátní inspirace! Počínaje puristickou jednoduchostí až po čistou výstřednost – kdo má smysl pro něco speciálního, je pro něj to pravé! Jak se nechá použít nejtmavší barva ze všech, aby dodala vašemu bytu lesk? Jaká by byla kombinace černých a bílých dekorativních prvků? Pohrajte si s kontrastem a rozapalte módní potenciál: čistý a jednoduchý!

Černý svícen lichotí nejen postavě!

Klasik: černá je nadčasově moderní. Také v designu interiéru je černá skvostem!

černým svícnem v každém případě prokazujete styl! Přináší určitý faktor glamour a spojuje s ním serióznost. Ať už v obývacím nebo pracovním pokoji – tmavé dekorativní výrobky se nechají perfektně namíchat se svěžími barvami! Svícen vykouzlí větší útulnost.

Svíčky nechají váš domov prozářit krásným světlem a šíří teplo domova. Tento druh osvětlení lichotí nejen ženské siluetě, ale současně rozzáří váš domov – tak sexy ještě bydlení nebylo!

Okouzlující vzhled svícnu: černá je skvost

Černá polarizuje! Barva, která není barvou, překypuje rozpory. Právě proto je perfektní, aby nastavovala módní akcenty.

Dekorace v celé své kráse: černý svícen čeká na svůj brilantní výkon! Velký speciál: nezáří pouze sám o sobě, ale okouzluje okolí svým leskem – tak bude také váš nábytek uspořádán co možná nejlépe! Černý svícen: tak který může být pro vás tím pravým?

Najděte to nejlepší provedení – mezi různými velikostmi od ca. 16 do 24 cm je tento předmět zaručeně šit na míru vašim potřebám. Vedle černého svícnu nyní nalezněte četné dekorativní skvosty! Svícny na svíčku a svícny na čajové svíčky v různých barvách a materiálech čekají na to, až budou objeveny – ze skla, keramiky nebo kovu!

Nechte se od Westwing pozvat na výlet do světa prvotřídního designu. V nákupním klubu Westwing na vás čekají překvapivé tématické kampaně s jedinečným sortimentem výrobků. Slaďte váš oblíbený styl, najdete k tomu užitečné tipy a triky. Vytvořte si doma pohodlí!

Moderní svícen – černý & metalický

Teprve doplňky a dekorace dělají z bytu příjemný domov, protože takto nábytek a jejich uspořádání dotvářejí do nádherné scény. Obzvláště klasické, nádherné a také ještě multifunkční jsou svícny a stojánky na čajové svíčky. Nádhernou atmosféru vykouzlí nejen svým čistým zjevem, ale také z nich proudí romantické světlo svíček. Designy svícnů přitom mohou být od klasických až po moderní. Pokud je svícen černý, je to jako by byl předurčen, aby se v moderním obytném prostoru postaral o odpovídající rozruch.

Protože u svícnu – v černé barvě – se může vytvořit velmi moderní kombinace s metalickými prvky. Právě matná černá společně s doplňky z mědi nebo také bronzu dělají dobrou figuru. K tomuto účelu může být svícen doplněn o rámečky na obrázky, malé lucerny nebo také dekorativní figurky. Barvy černá a metalická vše sjednocují vlastním designem.

Pokud se svícen – černý a metalický – umístí na okenní parapet před sklo, tak se v noci krásně zobrazí plameny a stojan na okenní tabuli. Také na jídelním stole nebo konferenčním stolku poskytuje svícen příjemné světlo v kombinaci s moderním vzhledem.

Černý svícen: materiály

Pokud je svícen černý, může se vsadit nejen na design, ale také na použitý materiál, který dodá akcent. Tak může být svícen klasicky vyroben ze dřeva a natřen černým lakem, čímž získá moderní vzhled s přírodním nádechem. Svícen z kovu přesvědčí nejen v klasické, ale také moderní formě. Zcela zvláštní je svícen ze skla, který k sobě přitáhne – pomocí černých prvků – všechny pohledy.

Nechte se inspirovat a nalezněte u Westwing další pěkné nápady a tipy na vybavení!