Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Lněné povlečení

7 Výrobků

Lněné povlečení: objevte příjemné lněné povlečení do vaši ložnice

V ložnici by nám mělo být co nejpříjemněji. Chodíme si do ní odpočinout, načerpat nové síly, srovnat si myšlenky v hlavě, poradit se s partnerem a nebo se zde oddáváme rodinné pohodě. Právě proto by zde člověk měl klást velký důraz na kvalitní materiály ložního prádla a také na kvalitní nábytek. To samé platí také o povlečení. Spánkem trávíme totiž skoro třetinu našeho života, a to už se vyplatí si povlečení pořádně vybrat. Lněné povlečení, je vyráběno ze lnu, které je přírodní rostlinné vlákno, během jehož pěstování tolik neškodíme životnímu prostředí. Má unikátní vlastnosti díky, kterým si získává své místo v šatníku i prádelníku mnoha domácností. Objevte také polštáře, které si můžete vybrat v různých materiálech a vzorech.

Proč lněné povlečení?

Len se používal již v dobách dávno minulých. Již naši předci věděli, že len se dá nosit celoročně. Jeho struktura totiž v zimě příjemně hřeje, a přitom na sobě nemusíte mít několik vrstev. V létě zase oceníte jeho chladící efekt. Materiál je to lehký a prodyšný. Stačí vyprat a pověsit. Krásný je i bez žehlení. A nemusíte se obávat ani jeho životnosti. Čím je starší, tím je hezčí. A je vhodný i pro alergiky.

Len je moderní a ekologický materiál, proto i na Westwing najdete několik krásných lněných povlečení v pastelových barvách. Vypadají velmi jemně, nadýchaně a přímo volají po tom, abyste se do nich uložili. Postel oděná do lněného povlečení vypadá jako z katalogu nebo z pětihvězdičkového hotelu. Jde o mačkavý materiál, což ale v případě povlečení vůbec nevadí.

Zjemněte i vy svou ložnici pomocí kvalitního lněného povlečení. Získáte materiál který vám bude sloužit celá léta a rok od roku bude jemnější. Takže jde o skutečně luxusní spánek. Na Westwing je doprava zdarma od 800 Kč, zboží lze vrátit do 100 dní. Ale my věříme, že si lněné povlečení zamilujete a budete ho používat celoročně!

Pohodlné a snadné doručení

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756