Hledat

Modré polštáře

Seřadit
42 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Modré polštáře

Útulný, pohodlný, příjemný polštář ‒  prostě jeden takový doma musíte mít!  Modrý, červený, zelený nebo ještě v poutavých a neobvyklých vzorech, měkká výplň a pohodlný bavlněný potah nebo možná byste raději satén? Pro každý vkus a pro každého, kdo se rád mazlí, se najde ten správný polštář. Modrá barva nám umožňuje snít o modré obloze, příští dovolené na azurovém moři nebo dokonce o ledu a sněhu.

Proto, aby s ním byly další hodiny odpočinku doma na pohovce velmi příjemné nebo abyste se v noci krásně vyspali, existuje na Westwing mnoho krásných inspirací pro exkluzivní nábytek a bytové doplňky, jako jsou přikrývky a polštáře. Modré, zelené nebo vzorované ‒ naši stylisté mají spoustu tipů a triků pro polštáře, nábytek a dekorace s polštáři, ať už s magazínem Westwing nebo na našich poradenských stránkách. Stačí se jen podívat.

Nová barva vašeho polštáře ‒ Modrá vytváří uklidňující atmosféru

Kdo si vybere modré polštáře ‒ ať už na dekorativních polštářích nebo na polštářích, na kterých stráví noc ‒ bude mít postaráno o zvláštní atmosféru. Modrá má na mnoho lidí velmi uklidňující a ztišující účinek. Tento odstín se dotýká naši duše a vyvolá pocit štěstí a klidu. Tento účinek má zejména světle modrá.

Ale není modrá jako modrá – dokonce ani na polštářích! Modrá může mít mnoho odstínů.

  • světle modrá – středně modrá ‒ tmavomodrá
  • azurová
  • fialovomodrá
  • šedomodrá

Kam s polštáři? Modrou uplatníte všude

Polštáře ‒ modré nebo v jiné barvě – můžeme použít pro nejrůznější dekorativní účely. Jednak mohou být přirozeně umístěny jako dekorace na různých kusech nábytku. Zadruhé mohou polštáře také sloužit k pohodlnějšímu sezení, např. jako sedací polštáře. Polštáře (ať už ve velikosti 50 × 50 cm, 70 × 40 cm nebo spíš kulaté) nepatří přeci jen na pohovku nebo postel.

Také v kuchyni, na židlích nebo na lavici, mohou modré polštáře, vzorované nebo v závislosti na vaší chuti – vytvořit krásné a příjemné akcenty.

Ale i v zahradě lze vybrat pro polštáře modrý barevný tón. K zelené louce, k barevným květinám a zahradnímu nábytku z ratanu nebo polyratanu se hodí polštáře v různých odstínech modré obzvlášť dobře. Neboť modrá je jednou z barev, které jsou spojené s přírodou. Proto se má tento tón také objevit v zahradě.

Ať už jde o mazlení nebo jen sezení - milujeme naše polštáře! Vyvolená modrá je nejen hodně výrazná, ale přispívá také ke klidu a pocitu bezpečí.

Venkovní modré polštáře: pro skvělý pocit odpočinku

Když konečně nastanou teplejší měsíce, stěhujeme se rádi z našich obývacích pokojů ven a zdržujeme se co nejvíce v zahradě, na terase, na balkóně nebo kdekoliv jinde venku. Abychom se doma na terase cítili stejně příjemně jako v obývacím pokoji, jsou teď právě venkovní sedací soupravy velkým hitem.

S krásnými polštáři (modře pruhovanými nebo možná s půvabnými modrými vzory) si připravíme opravdu pohodlnou a příjemnou lázeňskou oázu. Ideální jsou polštáře (modré) odolné vůči povětrnostním vlivům, protože jsou, stejně jako vnitřní polštáře, dostupné v mnoha barvách, vzorech a motivech. Jak by to, například, vypadalo, kdybychom s modrým polštářem zkombinovali zelené a žluté tóny a krásné středomořské vzory, abychom si vytvořili pravou atmosféru jako na Ibize?

Prohlédněte si modré polštáře na Westwing

Pořídili jste si novou, pravděpodobně rohovou pohovku, a chcete ji příjemně ozdobit pěkným bytovým textilem? Krásné polštáře (modré jsou našimi favority!), deky a na odkládací stolek naaranžované bytové doplňky se postarají o pohostinnou a příjemnou atmosféru, abyste mohli nechat svoji duši bloumat.

Vyberte si nejlepší polštáře (modré, žluté nebo zelené ‒ budete mít z čeho vybírat) v různých velikostech, jako např. 50 × 50 cm nebo 60 × 60 cm a vytvořte si krásný soubor polštářů s různými vzory a odstíny.

Ve Westwing najdete krásné kusy nábytku od nejrenomovanějších návrhářů, neobvyklé bytové doplňky a stylové dekorace pro úžasnou domácnost. Pokud vám chybí nápady, s radostí vám je poskytneme v našem magazínu Westwing. Najdete tam naše skvělé nápady na zařízení si bytu ve vašem nejoblíbenějším stylu. Kromě jiného u nás najdete také inspiraci a výrobky pro 8 hlavních stylů: Boho, puristický, country, Glamour, dívčí, klasický, skandinávský a také Shabby Chic a Vintage. Prohlédněte si každý den nové tematické kampaně a nechte se jimi inspirovat – váš domov tak bude brzy jedním z nejkrásnějších!