Hledat

Vánoční prostírání

Seřadit
66 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Vánoční prostírání

Čím docílíte sváteční nálady jak se patří? Jak vytvořit dokonalou vánoční atmosféru? Vánoční stromeček, ozdoby na oknech, svíčky, adventní věnec - to jsou dekorace, které běžně najdeme v prosinci v každé domácnosti. Největší význam má však Štědrý den. Den, kdy si vychutnáváme kapra, bramborový salát, hrachovou nebo rybí polévku a napečené cukroví. Tato výjimečná chvíle, která se opakuje jen jednou za rok, si vyžaduje i výjimečnou jídelní tabuli. Právě k tomu je určeno vánoční prostírání, které u vašeho stolu vykouzlí nezaměnitelnou atmosféru.

Nádherně prostřený stůl o Vánocích by měl být samozřejmostí. Už za časů našich babiček byly Vánoce něco výjimečného, dům byl provoněný dobrotami, prostoupen teplem z krbu a štědrovečerní večeře byla událost, na kterou lidé rádi vzpomínali. Byla by škoda v tom nepokračovat.

TIP! Vánoční dekorace na stůl: nejkrásnější inspirace a tipy

Oblečte svou jídelní tabuli do elegance. Ozdobte ji zlatými a stříbrnými dekoracemi a doplňte o drobné ozdoby v zelené a červené barvě. Tato barevná kombinace je nanejvýš sváteční, nanejvýš vánoční, zkrátka taková, jaká se skvěle hodí pro tento významný den.

Registujte se ještě dnes k odběru newsletteru od Westwing a objevujte inspirace a nový styl se slevou až 70 %. Nebo se začtěte do časopisu od Westwing, který má pro vás připraveny zajímavé rozhovory se stylisty, designéry a umělci. Získáte tak přehled o nejnovějších trendech a produktech za bezkonkurenční ceny.

Vytvořte sváteční náladu s vánočním prostíráním

Zejména o Vánocích si můžeme všimnout slavnostně nazdobených a až královsky prostřených stolů. To proto, že právě takto lze navodit skutečně pompézní atmosféru, která dodá těmto chvílím na neobyčejnosti. Co se nejlépe postará o tento nelehký úkol? Samozřejmě přesně pro tyto okamžiky určené vánoční prostírání. Je pokryto vánočními motivy, nádhernými barvami, zlatavým vyšíváním a vykrojeno do krásných střihů, které mu přidávají na mimořádnosti.

Zlatá barva je vznešená jako žádná jiná. Už od dávných dob symbolizuje bohatství a nadbytek. Prostřete o Vánocích v těchto barvách a přivolejte bohatství i do svého domu. Povečeřte jako na zámku a učiňte ze Štědrého dne skutečně kouzelný okamžik. Vánoční prostírání doplňte o nádherně zdobené sklenice, okrasné svíčky a další sváteční dekorace a vánoční magie na sebe nenechá dlouho čekat.

Vánoce plné luxusu s novým vánočním prostíráním

Druhů prostírání je na trhu spousta. Ovšem žádné jiné se tak skvěle nehodí na vánoční tabuli jako právě to vánoční. Luxusní jemný materiál, nádherné zdobení a okrasné tvary. Vánoční prostírání je nezaměnitelné a je to to pravé, co by mělo zkrášlovat stůl právě o Vánocích.

S Westwing můžete luxusní a dokonale sváteční tabuli vytvořit i za relativně nízkou cenu. Mnoho produktů je zde k dostání se slevou až 70 % a vy si tak váš stůl můžete ozdobit i s vynaložením jen malých prostředků. Neváhejte a inspirujte se, jak krásně může vánoční jídelní tabule vypadat. Každým rokem přichází nové a neotřelé trendy. Každý rok si můžete užit Štědrý den v jiném stylu!

Vánoční prostírání: prostřete slavnostně váš vánoční stůl

Vánoční čas si žádá vytáhnout vše, co se běžně nechystá. Takže na Štědrý den vidíte v mnoha rodinách překrásně nazdobený stůl, i když během roku běžně večeří u konferenčního stolu v obývacím pokoji. Vánočně stůl si zaslouží to nejlepší vánoční prostírání. Neměl by také chybět krásný vánoční ubrus. 

Ne vždy se podaří mít dostatečně velký jídelní stůl k usazení všech přítomných. Mnohdy se doplňuje přídavnými stoly nebo se mladší jedinci přestěhují právě k onomu konferenčnímu stolku. Pak si zaslouží alespoň pěkně prostřené místo, které bude evokovat významnou chvíli. Na Westwing najdete jak vzorované textilní prostírání, tak i zdobné v určitém tvaru a stylu. Vybere si každý. Jak vyznavač jednoduchosti a minimalismu, tak i milovník venkova či glamour stylu.

Nakupujte vánoční ubrus na Westwing

Velmi dobře vypadá, pokud zkombinujete vzor s jednou barvou. Můžete tedy zvolit jednobarevný ubrus a k tomu prostírání s vyšitým textem, motivem anebo to pojmete opačně. Tedy barevný ubrus a jemné vánoční ubrousky. Jak položit prostírání na stůl? Jednoduše jej umístíte na střed jednoho místa k sezení. Tím vše pěkně vycentrujete. Vánoční prostírání na stůl, ale někdy slouží i jako ochranu šatů u dam, které si jej pokládají do klína. V takovém příadě se hodí jej složit do trojúhelníku, stočit do ruličky a svázat anebo z něj vytvarovat třeba vějíř.

Vánoční večeři si můžete vychutnat bez stresu z toho, že vám nesmí nic ukápnout na ubrus či stůl. Prostírání vám v tom zabrání. Navíc krásně vyzdobí stůl. Někdy stačí málo. Westwing má k dispozici mnoho vzorů a barev, proto si i vy vyberte to své ještě dnes a těšte se z brzkého doručení. Skvělá kvalita je u nás samozřejmostí.