Hledat

Vánoční prostírání

Seřadit
62 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Vánoční prostírání: prostřete slavnostně váš vánoční stůl

Vánoční čas si žádá vytáhnout vše, co se běžně nechystá. Takže na Štědrý den vidíte v mnoha rodinách překrásně nazdobený stůl, i když během roku běžně večeří u konferenčního stolu v obývacím pokoji. Vánočně stůl si zaslouží to nejlepší vánoční prostírání. Neměl by také chybět krásný vánoční ubrus. 

Ne vždy se podaří mít dostatečně velký jídelní stůl k usazení všech přítomných. Mnohdy se doplňuje přídavnými stoly nebo se mladší jedinci přestěhují právě k onomu konferenčnímu stolku. Pak si zaslouží alespoň pěkně prostřené místo, které bude evokovat významnou chvíli. Na Westwing najdete jak vzorované textilní prostírání, tak i zdobné v určitém tvaru a stylu. Vybere si každý. Jak vyznavač jednoduchosti a minimalismu, tak i milovník venkova či glamour stylu.

Nakupujte vánoční ubrus na Westwing

Velmi dobře vypadá, pokud zkombinujete vzor s jednou barvou. Můžete tedy zvolit jednobarevný ubrus a k tomu prostírání s vyšitým textem, motivem anebo to pojmete opačně. Tedy barevný ubrus a jemné vánoční ubrousky. Jak položit prostírání na stůl? Jednoduše jej umístíte na střed jednoho místa k sezení. Tím vše pěkně vycentrujete. Vánoční prostírání na stůl, ale někdy slouží i jako ochranu šatů u dam, které si jej pokládají do klína. V takovém příadě se hodí jej složit do trojúhelníku, stočit do ruličky a svázat anebo z něj vytvarovat třeba vějíř.

Vánoční večeři si můžete vychutnat bez stresu z toho, že vám nesmí nic ukápnout na ubrus či stůl. Prostírání vám v tom zabrání. Navíc krásně vyzdobí stůl. Někdy stačí málo. Westwing má k dispozici mnoho vzorů a barev, proto si i vy vyberte to své ještě dnes a těšte se z brzkého doručení. Skvělá kvalita je u nás samozřejmostí.