Hledat

Vánoční nádobí

Seřadit
136 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Vánoční nádobí: slavnostní stolování na váš vánoční stůl

Během roku jsme v neustálém shonu a nějaké prostírání a zdobení stolu nás příliš nenapadne řešit. Možná, že máte položený ubrus, nejspíš si rádi i všichni v neděli sednete spolu k obědu a nachystáte si ubrousky. Avšak krásné vánoční nádobí patří rozhodně na Vánoce. Asi si nikdo z nás neumí představit, že by jedl štědrovečerní večeři u poškrábené desky plastovým příborem na potlučeném talíři. Na tyto zvláštní příležitosti se vyplatí mít uschován krásný servis a hezký příbor. Umocní to totiž akt okázalosti. Sváteční stůl si jednoduše zaslouží originální vánoční nádobí.

Pěkně sladěný servis s vánočnímí dekoracemi na stole se vyplatí. Můžete si pořídit klidně talíře s leskem nebo vánočním vzorem. Vše je dovoleno. Krásné servisy plné barev, moderních designů i klasického vzhledu najdete právě na Westwing. Jednoduše k nim doladíte sady příborů nejvyšší kvality, takže nehrozí poškrábání ani okamžité zčernání a k dispozici jsou i zdobné sklenice. Z křišťálu, se zdobeným okrajem i v metalických barvách. 

Nakupujte sváteční jídelní soupravu na Westwing

Vánoční jídelní souprava ohromí rodinnou návštěvu i známé. A i kdyby jste u stolu seděli sami ve dvou, přeci si zasloužíte to nejlepší. Vánoce jsou nejen o dárcích, ale především o kvalitně stráveném času spolu. A chutná hostina z překrásné sváteční jídelní soupravy je jedním z těch okamžiků. Sami si na Westwing vyberte, který styl vám bude nejvíc odpovídat. Rychlé doručení zajistí, že na Vánoce budete připraveni s předstihem. Zahoďte stres za hlavu a připravte si vše dopředu.