Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!
Dárek pro přítelkyni

Být ve vztahu je skutečným potěšením. Dejte své přítelkyni najevo, jak moc si ji vážíte a překvapte ji pěkným dárkem. Potěšit ji můžete nejen na narozeniny, ale klidně využijte k obdarování i příležitost jako je svátek, výročí vztahu nebo ji kupte dárek z lásky, jen tak pro radost. Přinášíme tipy jak vybrat nejlepší dárek pro přítelkyni rozdělených podle věku a typu příležitosti. Ukažte jí, jak moc ji milujete.

Jak vybrat vhodný dárek pro přítelkyni

Existuje celá škála typů dárků. Můžete nadělit zážitek, peníze, květiny nebo něco, podle toho, co má ráda nebo co aktuálně potřebuje. U výběru dárku se zaměřte na svou drahou. Vždyť ji znáte velmi dobře. Víte, co se jí líbí, jaké má koníčky, a dokonce znáte její pravý věk. To vše jsou vaše esa v rukávu, ze kterých musíte vyždímat co se dá. Několik tipů zahrnuje:

 1. Zamyslete se nad tím, co ji zajímá a co ji dělá šťastnou.
 2. Přemýšlejte o věcech, které by jí usnadnily život nebo by ji potěšily.
 3. Zvažte personalizovaný dárek, který bude mít pro ni osobní význam.
 4. Uvažujte o zážitku, jako je společná dovolená nebo romantická večeře.
 5. Nezapomeňte na květiny nebo dárek, který jí prokáže lásku a pozornost.

V každém případě byste měli být citliví na její potřeby a zájmy, a měli byste si uvědomit, že nákladnost dárku není vždy nejdůležitější faktor.

Překvapte svou přítelkyni originálním a netradičním dárek pro přítelkyni

Jistě jste svou slečnu už obdarovali spoustou svíček, kytic, masážními oleji a šperkem. Co takhle něco nečekaného? Originálního, překvapujícího, co by si sama nekoupila. Samozřejmě musíte vycházet z její osobnosti, ale netradiční zážitek se neodmítá.

Dobře fungují různé zážitkové poukazy a zájezdy. Třeba víkend v Paříži, týdenní lázně s mnoha wellness procedurami, balíček profesionálního focení v netradičním pojetí, některé ženy ocení i menší vylepšení zevnějšku anebo je můžete vzít za kulturou. Takže na operu, i když vy divadlo nemáte v lásce, výstavu obrazů nebo meditační hodinku.

TIP! Romantický výlet do Paříže: Jídlo, památky i ubytování

Dárek pro přítelkyni k narozeninám

Narozeniny jsou den v životě ženy, na který chce zároveň zapomenout, ale i jej pořádně oslavit. Proto byste si měli dát záležet na tom, co ji do dárkové tašky vložíte. Důležitý je nejenom dárek, který vybíráte na základě věku a stylu přítelkyně, ale i forma jeho předání. Zkuste trochu romantiky a překvapte ji například formou květin. Den začněte oblíbenou snídani a poté plynule pokračujte péčí o svou polovičku. Rozhodně je to její den a neměla by tedy nic dělat. Ani vařit ne.

Dárek pro přítelkyni k 20. narozeninám

Mladá láska mezi vámi kvete, takže slečna bude nadšená prakticky z čehokoliv. Ještě v tomto věku není znuděná životem. Vše ji bude oslňovat a oslovovat. Takže nemáte moc šancí šlápnout vedle. Pokud ji zrovna teda nekoupíte věc do domácnosti jako je vysavač nebo nezaplatíte ji lekce s osobním trenérem. To byste se pohyboval na tenkém ledě. O postavě totiž jedině v dobrém.

Čím tedy potěšit svou mladou holku? Dvacáté narozeniny jsou samozřejmě určitým životním milníkem. V tomto věku se z dětí a mladistvých stávají dospělí, kteří se osamostatňují a zcela si vedou život podle sebe. Takže můžete koupit nějaké interiérové vybavení, tím se myslí i poukaz.

Potěší designová dekorace. Klidně vlastnoručně vyrobená. Nemusíte se bát ani všelijakých zájezdů, výletů a zážitků. Adrenalin a odvaha nechybí. Dnešní mladé ženy také velmi dbají na zevnějšek a sebeprezentaci. Takže pokud zařídíte konzultaci s mistry v oboru, jako je vizážista, kostymér, kadeřník apod. bude jistě nadšená.

Dnešní dívky v tomto věku bodují i na sociálních sítí. Influencerky vždycky potřebují novou kameru, fotoaparát nebo licenci na grafické programy.

Dárek pro holku k 25. narozeninám

Žena co už je životem políbená. Jistě má vyhraněný styl a ví, co od života chce. Ale i tak má stále dost nerozumu na to, jít si skočit padákem, nechat si udělat společné tetování anebo užít si den v pivních lázních. V tomto věku už jste možná s přítelkyní rodiči, takže ji uděláte radost čímkoliv, kde budete bez dětí.

I ženy si potrpí na dobré láhvi vína nebo jiného kvalitního alkoholu. Takže můžete připravit dárkový koš s vybranými dobrotami anebo jsou dnes k dostání i bedny, do kterých se musí probít. Možností je spousta. Pětadvacet je i symbolem ukončení studií. Vysoká škola se stane minulostí. Takže klidně svou milou obdarujte nějakou luxusní kabelkou, se kterou zaboduje v prvním zaměstnání.

Dárek pro holku k 30. narozeninám

Třetí kulatiny v životě. To chce pořádný dar. Zkuste se zamyslet nad jejími koníčky a zálibami. Ráda maluje? Pak zabodujete s malířskou výbavou. Nové kvalitní barvy, štětce, papíry a další potřeby. Je to vášnivá švadlenka? Co takhle pořádný nový šicí stroj. Pořád ji vidíte tvrdě pracovat a hrbit se u počítače? Tak to chce masážní křeslo, které uleví jejím zádům.

K takovému významnému věku se vyplatí zainvestovat i do dražšího šperku nebo hodinek. Něco, co jí zůstane a bude jí vás připomínat. Oblíbené jsou třeba náramky Pandora nebo jim podobné. Hodinky se dnes vrací, takže ke kabelce i hodinky jako pěkný módní doplněk. Nebo neustále slyšíte, jak by si přála nový jídelní stůl a nějak zmodernizovala celý obývací pokoj? Pořiďte poukaz a nechte ji vybrat dle svého uvážení. Nová sedací souprava vykouzlí na úsměv mnohé ženě.

Dárek pro přítelkyni podle koníčků

Sledujte a zajímejte se o svou milou. Její koníčky vám pomohou vybrat ten nejlepší dárek. Protože tím, že ji pořídíte něco podle zálib, ukážete, že ji vnímáte. Je to tzv. Trefa do černého.

Je to vášnivá kuchařka a baví ji objevovat nové chutě a recepty? Zakupte ji kuchařku a potřebné vybavení. Miluje zahradničení? Pak se sejde pár nových rukavic a zahradního náčiní, které ji výrazně ulehčí práci na záhonu.  Je vaše žena velký milovník zvířat? Co takhle nový člen domácnosti. Malé štěně ji vykouzlí úsměv na tváři a vy u ní budete mít plusové body.

Trávení volného času si každý určuje po svém. Je to forma relaxace. Takže ji zkuste předat dárek,  u kterého víte, že se bude nejen hodit, ale vyvolá i pozitivní emoce.

Dárek pro přítelkyni k Vánocům

Je jedno, jestli na Ježíška věří nebo ne. Zázrak si zaslouží v každém věku. Připravte pro svou partnerku třeba nějaký personifikovaný dárek. Pěkně vypadá polštář s vaší fotografií. Až bude zase sama doma, když vy jste mimo domov, bude se jí lépe usínat. Svou fotku můžete nechat natisknout na hrnek, triko nebo podložku pod myš k notebooku. Stačí se podívat na internet.

Vánoce jsou blýskavé a třpytivé. Ladit teda bude pěkný náramek s kamínky, náhrdelník nebo pár nových náušnic.

TIP! Jak vybrat vánoční dárky: +33 originálních tipů pro každého

DIY inspirace: Jak vyrobit dárek pro přítelkyni

Říká se, že nejlepší dárek, je ten od srdce nebo vyrobený z lásky. A pravdou je, že tak nejlépe vyjádříte své city. Takový dar totiž musíte vymyslet, sehnat materiál, vytvořit, a to vše zabere dost času.

Pěkný dárek nemusí stát hromadu peněz. Klidně postačí i to, co máte doma po ruce. Velmi příhodné jsou dárky, které jsou dělané na míru. Můžete darovat pěknou fotku ze společné dovolené, v hezkém rámečku.

Co budete potřebovat:

 • Rámeček v přírodní barvě
 • Fotografii vytisknutou ve správném formátu ve vysoké kvalitě
 • Akrylové barvy
 • Papírovou lepicí pásku
 • Štětce
 • Tavnou pistoli
 • Sušené květiny

 1. Vezměte rámeček

  a pomocí pásky na něm vytvořte různě široké pruhy. Můžete si pohrát a klidně vytvořit i geometrické vzory.

 2. Vyberte si dva nebo tři odstíny,

  které budou korespondovat se zbytkem pokoje, ve kterém bude fotka nejspíš pověšená.

 3. Rámeček nabarvěte

  Nechejte uschnout a pak pásku sundejte. Pokud je třeba opravte linky pomocí tenkého štětečku.

 4. Dotvořte ho pomocí květinové výzdoby.

  Tu nalepíte tavnou pistolí. Nejlépe do rohu rámečku.

 5. Vložte fotografii

  a máte velmi osobní DIY dárek pro přítelkyni.

Jak vybrat náramek pro svoji holku

Tady je třeba zvážit styl a životní postoj vaší drahé polovičky. Pokud se jedná o nějakou divoženku, zlatem ji neohromíte. Tu spíše ozdobte pomocí kožených náramků s korálky a peříčky. Vhodné jsou i pletené s indiánskými vzory.

Je vaše slečna vždy upravená, nablýskaná a sleduje nejnovější trendy? Tady to chce náramek typu Swarovski nebo Pandora. Něco blýskavého, většího, čeho si ostatní hned všimnout. Jistě ji potěšíte ale i obyčejnými kruhy ze zlata nebo stříbra. Dbejte na kvalitní zpracování. To ji oslní.

Pokud máte doma maminku, která dýchá pro své dítě, a i jej věčně nosí na ruce, vyberte něco bytelného, nerozbitného. Chirurgická ocel by měla dětské ručky a náročnější zacházení vydržet.

Patero pravidel pro správný výběr dárku pro přítelkyni

 • Přemýšlejte nad tím, co se líbí přítelkyni a ne vám.
 • Zajímejte se o její koníčky a záliby. Ty vám napoví.
 • Vyrobte vlastnoruční dárek a potěšte svou milou.
 • Víme, že se ženy na věk neptá, ale dar je nutné přizpůsobit stáří ženy.
 • Kytice či pěkný šperk vždy potěší.

Jste rádi v obraze a zajímá vás, co je ve světě bydlení a dekorací nového? Pak se bezplatně zaregistrujte na Westwing, kde máte spoustu rad, návodů a inspirace na krásný domov. Naopak, pokud hledáte inspiraci na dárky pro přítele, jste na správném místě.

Zajímají vás další podobné články z této kategorie, doporučujeme si přečíst tyto velmi užitečné články pro perfektní výběr dárků pro ni: