Hledat

Rychlovarné konvice

Seřadit
30 Výrobků
Seřadit

Rychlovarné konvice: Objevte rychlovarnou konvici do vaší kuchyně

Patříte mezi milovníky kvalitních čajů, dobré kávy a dalších horkých nápojů? Pak si jistě také nedokážete svůj život bez rychlovarné konvice ani představit. Není divu, jde o vychytávku, kterou objevíme v každé domácnosti a usnadňuje lidem po celém světe každodenní život.

Dokážete si tedy představit tu tragédii, když v domácnosti rychlovarná konvice přestane fungovat nebo už je tak stará a pomalá, že kvůli své ranní kávě musíte vstávat o půl hodiny dříve? 

Pokud i vy právě hledáte místo, kde si pořídit nejen funkční, ale především kvalitní a vysoce designovou konvici, Westwing je pro vás rozhodně tou pravou volbou. 

Neváhejte proto, a vyrazte k nám, ať už vaší kuchyni chybí rychlovarná konvice nerez nebo spíše model v pudrovém odstínu či výraznější barvě. Udělejte si radost moderním kouskem, který vodu uvaří tiše a s neuvěřitelnou rychlostí. Bezpečnostní pojistky i filtry na nečistoty a vodní kámen jsou samozřejmostí.

Nakupujte konvici rychlovarnou na Westwing

V našem sortimentu najdete v elegantním designu a atraktivních barvách mnoho značkových konvic. Mezi bestsellery patří především rychlovarná konvice bílá, a to z důvodu, že se barevně hodí do všech interiérů. Stejně populární je ale i rychlovarná konvice černá, zejména pak v matné povrchové úpravě. Prostřednictvím nákupních filtrů si na Westwing můžete vytřídit rychlovarné konvice podle barvy, ceny, materiálu, ale dokonce i podle preferované značky či stylu bydlení. 

Na Westwing ale najdete i další kuchyňské spotřebiče každodenní potřeby. Najdete u nás také luxusní mixéry, které budou skvělým pomocníkem při pečení a vaření. K voňavé ranní kávičce z překrásné konvice si pak k snídani můžete připravit křupavé tousty. V nabídce Westwing totiž samozřejmě máme i výkonné toustovače v nadčasových designech. 

Internetový obchod Westwing již dlouhá léta obohacuje české domácnosti o značkové a vysoce kvalitní produkty do domácnosti. A konvice rychlovarná je jedním z nich.

Objednáte-li si u nás zboží v hodnotě alespoň 800 Kč, pošleme vám vaši zásilku domů zcela bezplatně. Pokud se navíc jako nový zákazník zaregistrujete na našich webových stránkách, čeká na vás jako odměna třísetkorunová sleva na první nákup na Westwing. Užijte si online nakupování z pohodlí vašeho domova.

Máme pro Vás TIP! 4 efektivní způsoby, jak vyčistit rychlovarnou konvici