Hledat

Rozkládací pohovky

Seřadit
62 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Rozkládací pohovky: nejenom pro pohodlné spaní

Pohovka je středobodem obývacího pokoje, v mnoha rodinách dokonce středobodem celého bytu. Důvod je jednoduchý. Právě na sedací soupravě se odehrává velká část společenského i rodinného života celé domácnosti. Zejména pro ty z nás, kteří žijí v malých bytech je ale gauč často i postelí. A protože to, jak spíme, dokáže ovlivnit nejen kvalitu spánku a případnou bolest našich zad, ale také to, jakou máme náladu, je v zájmu všech lidí v našem okolí, aby byla naše rozkládací pohovka pro každodenní spaní skutečně kvalitní.

Objevte kvalitní rozkládací pohovky a sedačky na Westwing

Internetový obchod Westwing vám přináší široký sortiment nábytku, dekorací i doplňků do vašeho bytu. V kategorii rozkládacích sedacích souprav a pohovek si proto můžete vybírat z mnoha modelů. Vzhledem k tomu, že bude s největší pravděpodobností vaše rozkládací sedací souprava rozkládána a opět skládána každý den, máme pro vás modely vyrobené pouze z kvalitních materiálů. To, že váš nový gauč bude stále stejně bytelný, vydrží velkou zátěž a skládací mechanismus nezačne po pár týdnech otravně vrzat, vám zaručují konstrukce z kvalitního kovu a masivního dřeva.

Rozkládací sedačky a pohovky u nás na Westwing naleznete v modulovém i rohovém provedení, které se hodí pro více lidí. Také je ale potřeba mít v obývacím pokoji dostatek místa, aby vám nábytek nepřekážel. Dvoumístné i trojmístné rozkládací pohovky jsou pak ideálním řešením do bytů menších rozměrů. Svůj obývací pokoj ale můžete obohatit i stylovou lenoškou. Rozkládací křeslo je také skvělým řešením pro občasné přespávání návštěv. Ve složeném stavu nezabere tolik místa, a když se u vás objeví příbuzný nebo kamarád, protože mu ujel poslední vlak domů, můžete mu poskytnout útočiště včetně pohodlného spaní.

Jak vybrat pohovku pro každodenní spaní online?

Není žádným tajemstvím, že spánek má lví podíl i na psychické pohodě či naopak nepohodě lidí. Na výběru své nové rozkládací pohovky se proto rozhodně nesnažte ušetřit. Mohlo by se stát, že se vám koupě nekvalitní sedačky na spaní vymstí nepříjemnými bolestmi zad. Nekvalitní materiály také nemají takovou odolnost vůči mechanickému poškození například otěrem. Dost možná tak neušetříte, ale naopak proděláte, protože zatímco vám kvalitní rozkládací sedačka vydrží ve skvělém stavu dlouhé roky, tu levnou budete muset poměrně brzy vyměnit, protože bude viditelně ošuntělá, vybledlá a proleželá. Ne nadarmo se říká, že lidé nejsou tak bohatí, aby si mohli dovolit kupovat levné věci.

Dopřejte si osvěžující spánek, díky kterému se do dalšího dne probudíte skutečně odpočatí a pozitivně naladění. A to jak fyzicky, tak psychicky. Kvalita je tedy samozřejmě na prvním místě. Dalším důležitým aspektem je i to, jaký styl, barvu a vzhled preferujete. Rozhodněte se, zda chcete každé ráno svůj rozkládací gauč složit do stavu na sezení a večer ho opět rozložit na spaní, nebo jej necháte rozložený trvale. Sedačka by měla vypadat dobře v obou případech.

Internetový obchod Westwing je místem, kde si splníte i ta nejtajnější přání ohledně designového nábytku, dekorací a interiérových doplňků. Jednou z mnoha výhod nákupu u nás je například doprava zdarma na všechny objednávky v hodnotě nad 800 Kč. Nabízíme vám ale také neuvěřitelných 100 dní na vrácení zakoupeného zboží. Poukaz v hodnotě 300 Kč na nákup na Westwing pak u nás čeká na každého zákazníka, který se nově registruje na našich webových stránkách.