Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!
Portrér autorka blogu Vintagelover.cz

V tomto článku Vám blíže představíme blog Vintagelover, na kterém najdete skvělé tipy ohledně bydlení, zahrady, renovace starých věcí a vyrábění dekorací. V tomto rozhovoru nám autorka blogu Monika, mimo jiné prozradí své začátky s blogováním, dále také svůj oblíbený styl v interiérovém designu, svoji profesi a také to na co se nejvíce těší, až se doba opět vrátí k normálu. Užijte si tento rozhovor!

Jak bychom měli popsat Moniku z Vintagelover v jedné krátké větě:

Žena milující květiny, zahradu, dekorování, předělávání a cestování.

O čem píšete ve Vašem blogu Vintagelover.cz:

Píši o bydlení, zahradě, renovacích starých věcí a vyrábění dekorací. Mám ráda nápady za pár korun. Mou inspirací jsou vintage produkty, jež ráda obnovuji. Miluji moderní design, který v kombinaci se starými věcmi lahodí mému oku. Mou velkou láskou jsou sezonní květinové workshopy, které pořádám ve svém domácím studiu. Na svém blogu také prodávám autorské zástěry. Mohu vám uvázat i svatební kytici nebo nazdobit sváteční stůl.

Jediný prostředek, jak život snést – považovat ho za krásný.

John Lennon

Vybrané fotky z blogu

Rozhovor s Monikou, autorkou blogu Vintagelover.cz

Potřebujete pravidelnou dávku nové inspirace, jak zařídit interiér, zvelebit místnost, prosvětlit ji nebo opticky zvětšit? Pak se zaregistrujte bezplatně na Westwing. Budete pravidelně dostávat velkou porci rad a návodů.