Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!
Petra Uharček a její věnec DIY

V tomto článku Vám blíže představíme blog My Home Style, na kterém najdete inspirativní články týkající se nejen životního stylu, DIY nápady a dekorace, recepty ale také tipy na výlety. Autorka tohoto blogu je Petra, která miluje dětský smích, slunečná rána, vůni papíru, chleba s máslem a černý čaj. Petry jsme se mimo jiné zeptali, kdy začala s blogováním, co je její profese, jaký je její oblíbený styl v interiérovém designu a také nám prozradila návod na to, jak mít radost z každého dne. Užijte si tento pozitivní rozhovor!

Jak bychom měli popsat Petru z My Home Style v jedné krátké větě:

Jako energickou ženu plnou nápadů a milovnici všeho krásného, která z maloměsta vyrazila žít do velkoměsta, aby se po pár letech vrátila zpátky na venkov do víru přírody, kde tvoří autorské bytové dekorace a píše lifestyle blog.

Blog My Home Style je o:

Můj blog je zejména o tvoření. A protože se řadí do kategorie lifestyle, je také o bytí a žití v souladu s přírodou. A takové jsou i DIY nápady a sezónní tipy na dekorace, které na něm sdílím. Najdete tam ale také tipy na výlety po ČR i mimo ni a třeba i recepty.

Když nejde o život, nejde o nic.

Jan Werich

Vybrané fotky z blogu

Rozhovor s Petrou, autorkou blogu My Home Style