dárek k svátku pro muže 1

Vaše výročí je pro většinu lidí okolo den jako jakýkoliv jiný. Pro vás je to ale každoroční připomínka dne, kdy jste našli toho pravého nebo kdy jste si řekli své „Ano“. Takový den si zaslouží oslavu a vhodný dárek k výročí pro muže.

Co dát k výročí vztahu muži 

Jak vybrat dárek k výročí pro partnera? Vymýšlet po několika letech vztahu další a další dárky může být náročné. Někdy přijde nápad sám, jindy je to trochu boj. U výročí se držte podobného postupu, jako při výběru jakéhokoliv jiného dárku pro muže.  

Zamyslete se nad jeho koníčky a zálibami. Zapřemýšlejte, jestli po něčem netouží. Jestli je něco, co mu udělá radost, ale sám si to nedopřeje. Začněte nad dárkem přemýšlet včas a připravte si několik nápadů.  

Možná nakonec vyberete ten první, ale budete si alespoň jistá, že je to správná volba. Zbytek jistě využijete u dalších příležitostí. Nezapomeňte, že především na výročí by měl být dárek skutečně osobní. 

Jaký dárek vybrat k výročí svatby pro muže 

Jak vybrat manželovi dárek k výročí svatby? Na pomoc si můžete vzít názvosloví svatebních výročí. Věděla jste, že kromě svatby bronzové, stříbrné a zlaté existuje například bavlněná, dřevěná nebo krajková?  

Dárek k půlročnímu výročí 

Dárky i oslavy se obvykle plánují až na celý rok, ale proč si svatbu nepřipomenout už po pár měsících? Tou dobou budete mít událost ještě čerstvě v paměti. Pravděpodobně jste se za tu dobu nevyhnula otázce „Změnila svatba váš vztah?“ 

Na stejnou otázku si můžete odpovědět navzájem u příjemné večeře. Místo dárku dejte dohromady své vzpomínky ze svatby. Můžete nechat vyvolat fotografie a společně vytvořit svatební album.  

Dárek pro muže k 1. výročí 

Blíží se den, kdy oslavíte rok jako manželé a přemýšlíte nad perfektním dárkem? První výročí nese jméno bavlněná svatba

Hodí se tedy cokoliv z bavlny. Nechte manželovi ušít košili na zakázku i s jeho iniciály nebo si společně pořiďte třeba nové romantické povlečení na postel.  

Dárek pro muže k 5. výročí 

Slavíte půlkulatiny vašeho manželství? Pátá svatba nese jméno dřevěná. Můžete volit originální dřevěné doplňky jako jsou hodinky a brýle nebo se držet klasiky a pořídit pěkný kus dřevěného nábytku. Co takhle manžela překvapit vlastním minibarem? 

Dárek pro muže k 10. výročí 

Desáté výročí se přezdívá svatba cínová nebo růžová. Za deset let manželství jste pravděpodobně prožili opravdu mnoho a výročí si zaslouží pořádnou oslavu. Dejte si vzájemný dárek a osvěžte si svou svatební cestu nebo se pusťte třeba do dlouho odkládané renovace společného bydlení

Jak vybrat tradiční dárek? Růžovou svatbu můžete vyjádřit pomocí sladkého dezertu nebo třeba něčím pěkným na sebe ke slavnostní večeři. V růžové barvě, samozřejmě. 

Dárek pro muže ke 20. výročí 

Dvacátá svatba je porcelánová. Stolní nádobí, které jste si koupili v začátcích společného bydlení nebo jako svatební dar už pravděpodobně není zrovna kompletní. Ať už jste o některé kousky přišli nešikovností dětí, svou vlastní nebo při hádkách, po dvaceti letech si jistě zaslouží vyměnit. 

Vyberte si novou sadu porcelánu a využívejte ho na společné snídaně i romantické večeře. Hned první příležitostí může být právě oslava vašeho výročí. 

Dárek pro muže k 25. výročí 

Název pětadvacátého výročí zná pravděpodobně většina z nás. Jedná se o svatbu stříbrnou. První možností dárku, která každého napadne je jistě stříbrný šperk. Není to zrovna styl vašeho muže? 

Pak sáhněte po dekoracích a vybavení do bytu ve stříbrné barvě. Může to být například stylový šejkr na oblíbený drink, pěkné pero nebo zajímavá lampička na pracovní stůl. 

Dárek pro muže ke 30. výročí 

K perlové svatbě se samozřejmě nejsnáze vybírají dárky pro ženu. Jaký dárek, ale zvolit pro vašeho manžela? Můžete se jednoduše inspirovat barvou perel a vybrat cokoliv jiného. 

Na przykład z zegarkiem z jasnym tłem nikt na pewno nie będzie narzekał, że nie postępowałeś zgodnie z instrukcją. Możesz również wybrać coś do mieszkania lub ogrodu. Co powiesz na nowe  wygodne krzesło? Bez problemu może być w kolorze kremowo-perłowym. 

Zrób to sam: jak zrobić prezent na rocznicę dla mężczyzn? 

Chcete pro muže opravdu osobní dárek? Vytvořte mu album ze společných fotek. Můžete vytvořit fotoalbum, ve kterém bude zachycen každý důležitý okamžik i pěkná vzpomínka. 

Nebo začněte album, ve kterém bude pouze jedna fotka z každého společného roku a po zbytek života ho budete aktualizovat. Při příležitosti třicátého výročí si nad takovým albem s láskou zavzpomínáte.  

Hlavní zásady pro výběr správného dárku 

Nejdůležitější je vybírat dárek speciálně pro obdarovaného a neshánět ho na poslední chvíli. Když budete mít čas zamyslet se nad jeho zálibami a koníčky, jistě vyberete dárek, který udělá skutečnou radost. 

Nad dárky je dobré přemýšlet v průběhu celého roku a nenechávat jejich výběr na poslední týdny a dny před důležitou událostí. Začnete být nervózní a možná vám mezi prsty proklouzne přímo dokonalý dárek.  

Při výběru dárku pro partnera k výročí se můžete inspirovat i našimi tipy na dárek na Valentýna nebo k narozeninám pro muže. 

Pomohly vám naše dnešní nápady? Zaregistrujte se bezplatně na serveru Westwing a už nikdy vám neutečou naše tipy ani exkluzivní nabídky. 

Zajímají vás další podobné články z této kategorie, doporučujeme si přečíst tyto velmi užitečné články pro perfektní výběr dárků pro něho: