Hledat

Šedá křesla

Seřadit
44 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Šedá křesla: objevte stylové šedé křeslo vhodné do vašeho interiéru

Šedá barva je tolik oblíbená zejména kvůli své neutralitě. Proto ji nalezneme ve větším či menším poměru téměř ve všech moderních interiérech, ať už na stěnách, doplňcích nebo třeba textiliích. Výjimkou samozřejmě není ani nábytek v této barvě, a to zejména ten sedací. Šedé křeslo či sedací souprava se totiž díky své univerzálnosti hodí i do interiérů, v nichž se mísí více stylů a barev.

Barva vzniknuvší propojením černé a bílé má ale i jiné výhody. Kupříkladu skvěle doplní a zútulní prostory, kde se oddáváme relaxaci, meditaci nebo jiným odpočinkovým činnostem. Sametové nebo třeba manchesterové křeslo ušák šedé je přímo stvořené pro chvilky klidu s poutavou knihou a šálkem lahodného čaje ve vašem čtecím koutku. Šedá barva totiž nebude nijak dráždit vaše smysly a tím odvádět mysl od relaxace. Ba naopak. Šedá barva zklidňuje. V jakémkoliv odstínu je tedy vhodnou volbou i do ložnice.

Interiér, ve kterém by se vyskytovala pouze šedá barva, by ale pochopitelně působil nudně a stroze. Máte-li šedá křesla, stěny nebo třeba koberce a závěsy, doplňte je barvami, které s šedou geniálně fungují. Záleží na stylu, v němž je interiér daného pokoje zařízen. Popelavé Boho křesílko s proutěnou konstrukcí se bude vyjímat v místnosti v prvky něžné starorůžové, zlaté nebo pískové až světle hořčicové barvy.

Industriální byt zařízený v duchu minimalismu ocení jednoduché designové křeslo šedé barvy. To nejlépe vynikne v pokoji, kde nalezneme bílé, dramaticky červené či tmavě modré tóny na zdech a doplňcích. V nabídce obchodu Westwing ale naleznete například i šedá křesla do bytů v retro stylu. Odvažte se a umístěte robustní polstrované křeslo se světle šedými potahy do pokoje se žlutými, sytě oranžovými nebo jinými kontrastními prvky.

Pro své nové šedé křeslo v dokonalém designu a prémiové značkové kvalitě si přijďte k nám na Westwing. Nejen, že si u nás vyberete nádherné produkty ze světa nábytku, dekorací a interiérových i venkovních doplňků za příjemné ceny, ale máme pro vás také další bonusy. Například až 100 dní dlouhou lhůtu pro vrácení nevyhovujícího zboží.