Hledat
 Bloomingville

Bloomingville

Bloomingville jsou výrobky, které v sobě skrývají skandinávský design a francouzskou eleganci. Pokud hledáte jemný nábytek a doplňky do Vašeho domu, tato dánská značka je pro Vás jako stvořená!
Seřadit
292 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Oživte svůj domov s Bloomingville - špičkovou značkou pro designové doplňky a nábytek

Bloomingville je značka, která se specializuje na moderní, stylové a originální produkty pro domácnost. Spolupracujeme s touto značkou, aby naši zákazníci mohli objevit ty nejnovější a nejlepší produkty pro svůj domov.

Skandinávská lehkost a francouzský šarm

Vzory Bloomingville jsou založené na protikladech: lehké a jednoduché tvary jsou doplněné romantickým pastelovým designem. Přírodní materilály, naříklad dřevo, je v kombinaci s módní mosazí, mramorem a mědí. Geometrické vzory ozvláštňují krásu klasiky. Z každého projektu Bloomingville vyzařuje jedno: obrovská vášeň a láska k designu.

Pro milovníky interiéru

Betina Stampe a její manžel Simon se rozhodli v roce 2000 nejen soukromě, ale také profesně, vydat na tu samou cestu a založit značku Bloomingville. Jednoduché heslo: "neustále měnící se domy" se stalo mottem značkym která touží nepřetržitě držet krok s měnící se módou a vytvářet stále krásnější výrobky do každé domácnosti.

Vždy je ten pravý čas

V naší nabídce Bloomingville naleznete například stylové svítidla, polštáře a deky s moderním designem, originální květináče a nádobí z keramiky, které vám pomohou vytvořit útulný a moderní domov. Navíc vám tyto produkty pomohou vytvořit skutečně osobní a unikátní styl, který se bude lišit od ostatních.

Pokud hledáte moderní a stylové produkty pro váš domov, vyberte si něco z nabídky Bloomingville v našem obchodě. Tyto produkty vám dodají inspiraci a kreativitu pro vytvoření dokonalého interiéru, který budete milovat!