Hledat

Stříbrné vázy

Luxus už dnes není dostupný jen pro elitu. Každý z nás si může pořídit doplňky do bytu, které nám navodí luxusní atmosféru, aniž by nám zruinovaly peněženku. Stříbrné vázy jsou toho ideálním příkladem! Budou se navíc i dobře kombinovat.

Jako členové exkluzivního nákupního klubu Westwing získáte cenné tipy a triky, jak snadno vylepšit své bydlení. Nechte se inspirovat a přečtěte si rozhovory s designéry a umělci. Poradíme vám také spoustu nápadů na DIY. Přihlaste se k odběru newsletteru a nepřijdete o žádné aktuální nabídky!

Extravagantní dekor se stříbrnými vázami

Stříbrné vázy jsou výrazným doplňkem, který se vám bude hodit, pokud máte rádi avantgardní a neobvyklé bydlení. Nezáleží pak, jestli je nakonec použijete skutečně jako vázy na květiny nebo prostě jen jako dekorace samy o sobě. Díky své stříbrné barvě se velmi dobře kombinují téměř s jakýmkoli nábytkem a doplňky, zejména ale s vybavením v černé a bílé barvě.

Náš tip: umístěte své stříbrné vázy na stejné místo k dalším doplňkům, jako jsou třeba mísy a misky. Takové zátiší bude působit dechberoucícm dojmem.

Stříbrné vázy ve stylu glamour

Z televize a internetu známe domovy hvězd, které mají většinou jedno společné – jsou zařízeny extravagantně. Přestože my mezi hvězdy nepatříme, může náš domov vypadat podobně. Podívejte se na to takhle, se stříbrnou vázou budete mít v bytě konečně co leštit! Bez ohledu na to, jestli je vyrobena z kovu nebo keramiky, je to výrazný a originální prvek v interiéru.

Metalický dekor ke stylu glamour neodmyslitelně patří. Pokud tedy toužíte po bydlení v tomto duchu, neměly by stříbrné, zlaté nebo měděné vázy, mísy, sochy či jiné doplňky u vás v žádném případě chybět.

Vázy jako dekorace

Stříbrná váza se hodí pro jakékoliv květiny, protože dokáže být opravdu důstojným podkladem pro to, aby vynikla jejich přirozená krása. Samozřejmě do nich můžete vložit i jiné dekorativní prvky, jako jsou různé větvičky, sušené rostliny nebo světelné šlahouny, zároveň je ale můžete použít jako samostatné dekorace bez květin. Obzvláště efektní výzdobu vytvoříte, když stříbrné vázy zkombinujete s dekoracemi z kamene.

Náš tip: pořiďte si skleněné vázy se stříbrným lemem a naplňte je krásnými oblázky a trochou vody. Získáte tak dokonalou dekoraci pro námořnický styl. Skvěle také tyto vázy ve své nízké podobě a se širokým hrdlem vypadají jako svícen pro čajové svíčky.