Hledat
Villeroy & Boch

Villeroy & Boch

Villeroy & Boch představuje nadčasovou eleganci a nejvyšší kvalitu už od roku 1748! Tato značka je známá především díky produkci exkluzivního jídelního servisu, avšak v jejich nabídce můžete nalézt také elegantní osvětlení. Design značky Villeroy & Boch kombinuje moderní trendy s prověřenou klasikou.
Seřadit
79 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Villeroy & Boch: Elegantní design a prvotřídní kvalita pro vaši domácnost

Villeroy & Boch je značka, která se specializuje na luxusní keramiku a porcelánové výrobky pro domácnost, hotelový průmysl a gastronomii. Značka byla založena v roce 1748 v německém městě Mettlach a od té doby se stala jednou z nejprestižnějších značek v oblasti porcelánu a keramiky na světě.

Villeroy & Boch je synonymem pro dokonalé spojení tradičních řemeslných technik a moderního designu. Výrobky této značky jsou velmi kvalitní a luxusní, s unikátními tvary a neobvyklými dekory, které se stanou krásným doplňkem každého interiéru.

Villeroy & Boch nabízí širokou škálu produktů od nádobí na pečení, přes talíře a misky až po nádobí na vaření a servírování jídel. Všechny produkty jsou vyráběny s důrazem na detail a kvalitu, aby zákazníkům poskytly maximální užitek a estetický zážitek.

Villeroy & Boch se řadí mezi nejvýznamnější výrobce porcelánu a keramiky na světě a má pobočky v mnoha zemích světa. Výrobky této značky najdete v mnoha luxusních hotelích, restauracích a soukromých domácnostech a jsou oblíbené jak mezi profesionály, tak mezi nadšenci do kvalitního nádobí a dekorací.

Luxusní designové výrobky pro každou příležitost a interiér!

Kvalita a inovace jsou dvě klíčová slova, která popisují značku Villeroy & Boch. Tato značka vyrábí vynikající produkty pro domácnosti a restaurace, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a s vysokou pozorností k detailům. V naší nabídce najdete keramiku a porcelán pro každou příležitost – od krásných talířů a miskách pro každodenní použití, po exkluzivní servisní sady a dekorační prvky pro vaše interiéry.

S produkty Villeroy & Boch si můžete být jisti, že máte v rukou něco skutečně výjimečného. Tyto produkty se stanou skvělým doplňkem vašeho domova a budou vás dlouho sloužit. A s naší spoluprací s touto prestižní značkou jsou tyto produkty ještě dostupnější a snadněji dostupné pro vás.

Vyberte si produkty Villeroy & Boch v naší nabídce a vychutnejte si krásu a kvalitu této prestižní značky v pohodlí vašeho domova!