Hledat

RCR

Seřadit
20 Výrobků
Seřadit

RCR - Kvalitní design a precizní řemeslo spojené v jedinečném zážitku

RCR je značka, která se specializuje na výrobu křišťálového skla a porcelánu. Jejich produkty jsou nejen krásné, ale také velmi praktické a kvalitní. Spolupráce s RCR nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům ty nejlepší produkty této značky.

Křišťálové sklo od RCR je jedním z nejkrásnějších na světě. Je vynikající kvality a neuvěřitelně odolné. Tato křišťálová sklenice a nádoby budou dokonalým doplňkem vaší domácnosti. Nabízíme širokou škálu produktů včetně křišťálových sklenic na víno, whiskey, šampaňské a další, stejně jako křišťálových váz a dekoračních kamenů.

Vyberte si kvalitu a eleganci s RCR - nejlepší sklo pro Vaše nezapomenutelné zážitky!

RCR také nabízí porcelánové výrobky, které jsou stejně krásné a kvalitní jako jejich křišťálové sklo. Porcelán od RCR je vyroben s velkou pozorností k detailu a kvalitě.

V naší nabídce najdete širokou škálu porcelánových talířů, misk, šálků a dalších výrobků pro vaši domácnost.

Výrobky RCR jsou dokonalým spojením krásy a praktičnosti. Tento křišťálový sklo a porcelán bude vynikajícím doplňkem pro vaši domácnost nebo jako dárek pro vaše blízké. A s naší spoluprací s touto prestižní značkou jsou produkty RCR ještě dostupnější pro vás.

Vyberte si produkty RCR u nás ve Westwing a vychutnejte si krásu a kvalitu této prestižní značky v pohodlí vašeho domova!