Hledat

Adventní kalendáře

Adventní kalendáře: originální adventní kalendář pro všechny

Adventní kalendáře patří k Vánocům už dlouhou dobu. Na ten první historicky doložený bychom narazili na začátku druhé poloviny devatenáctého století. Tehdy šlo o ručně vyřezávaná umělecká díla, v jejichž okénkách se nejčastěji ukrývaly úryvky z Bible. Vzhled kalendářů se postupně měnil, až se jeho synonymem v současnosti stal papírový adventní kalendář pro děti, v němž děti nalézají každý den jednu sladkost.

Pro ty, kterým se však tyto papírové kalendáře příliš nezamlouvají, přináší Westwing svůj sortiment značkových adventních kalendářů v atraktivních provedeních. Patříte-li mezi milovníky Vánoc v tradičních barvách, jako je zelená, červená a nebo zlatá, na Westwing vás potěšíme mnoha výrobky v těchto kombinacích. Od vánoční girlandy až po luxusní barevnou dřevěnou chaloupku se čtyřiadvaceti okénky.

Hodil by se do vašeho interiéru ale spíše moderní minimalistický kousek? V obchodě Westwing si můžete pořídit svůj adventní kalendář 2021 samozřejmě i v nekomplikovaném, ale přesto působivém vánočním vzhledu, který obohatí sváteční atmosféru u vás doma. Například čistě bílý dřevěný model v severském stylu s vyřezávanou vesničkou a stromy, který vypadá jako malá komoda s miniaturními šuplíčky i úchytkami.

Nakupujte adventní kalendář 2021 online na Westwing

Možná vás to překvapí, ale adventní kalendář není určen pouze pro děti. Obdarovat s ním můžete kohokoliv, a stejně tak jej může sdílet celá rodina. Záleží pouze na tom, čím vybraný model naplníte. Skvělým nápadem na adventní kalendář pro muže jsou kromě sladkostí například drobné dárky nebo komponenty vztahující se k zálibám dotyčného. 

Na Westwing pro tyto příležitosti máme mimo klasické podoby kalendáře také například ozdobné papírové sáčky či krabičky s čísly v barevném provedení hodícím se jak pro muže, tak pro celou rodinu.

Hledáte krásný a designový adventní kalendář, který v čase Vánoc zútulní vaši domácnost a odmění vás malým dárečkem každý prosincový den až do Štědrého dne? Pak rozhodně zamiřte k nám na Westwing. V luxusním vzhledu a prémiové kvalitě pro vás máme nejen adventní kalendáře, ale i tisíce dalších produktů ze sortimentu pro moderní interiér. Navíc s dopravou zdarma pro objednávky nad 800 Kč.