Hledat

Závěsná křesla

Závěsná křesla: kupte si závěsné křeslo vhodné na vaši zahradu nebo terasu

Chybí vám na zahradě, balkoně, či třeba terase místo, kam byste chodili takzvaně vypnout? Jasně, i pouhý pohled do zeleně je v dnešní uspěchané době sám o sobě relaxujícím zážitkem, ale představte si, jaké by to bylo. Mít útulný koutek, kde byste si na čerstvém vzduchu mohli v klidu vypít kávu, přečíst knihu a oprostit se od starostí každodenního dospělého světa. Pokud i pro vás je tohle malý sen, máme pro vás skvělý tip. Závěsná křesla, která vypadají nádherně a poskytují tolik pohodlí, že na vaší terase nebo zahrádce vytvoří ještě o něco útulnější atmosféru.

Na Westwing seženete designové závěsné houpací křeslo v mnoha barvách, stylech i provedeních. Kupříkladu křeslo v podobě klasické textilní houpačky nebo ve tvaru vajíčka či polokoule. Záleží tak čistě na vašem vkusu a na tom, jakého charakteru je dosavadní vybavení prostor, kam budete závěsné křeslo umisťovat. Chcete-li totiž docílit na své terase nebo balkoně skutečně příjemné atmosféry, záleží i na těch nejmenších detailech, jako jsou třeba truhlíky a venkovní květináče. Slaďte je proto s nábytkem a vytvořte si doma venkovní posezení, které bude skutečným balzámem pro duši i oko.

Přemýšlíte-li nad ukotvením tohoto typu sezení, například boho textilní macramé houpací křeslo závěsné uchycení do stropu již obsahuje. Ale pokud chcete křeslo postavit na místo bez přístřešku, existují taktéž v provedení se závěsnou konstrukcí s pevnou základnou nevyžadující ukotvení do trámů či stropu. Například závěsné křeslo vajíčko z ratanu, který se jako přírodní materiál do venkovních prostor ideálně hodí. Myslete ale taktéž na to, že je tato křesla nutno chránit před vlhkostí, deštěm a dalšími povětrnostními vlivy. Umístíte-li je tedy do otevřeného venkovního prostoru bez zastřešení, bude potřeba je uklízet nebo alespoň opatřit ochrannou plachtou.

Nakupujte chytře a výhodně z pohodlí svého domova. Ze širokého sortimentu designových závěsných křesel v prémiové kvalitě, které pro vás za super ceny máme na Westwing skladem, si zaručeně vyberete i vy. Zaregistrujte se na našich webových stránkách a získejte slevový kupon v hodnotě 1300 Kč.