Hledat
Villeroy & Boch

Villeroy & Boch

Villeroy & Boch představuje nadčasovou eleganci a nejvyšší kvalitu už od roku 1748! Tato značka je známá především díky produkci exkluzivního jídelního servisu, avšak v jejich nabídce můžete nalézt také elegantní osvětlení. Design značky Villeroy & Boch kombinuje moderní trendy s prověřenou klasikou.
Seřadit
53 Výrobků
Seřadit

Villeroy & Boch - Nadčasová elegance a nejvyšší kvalita od roku 1748

Značka Villeroy & Boch je už více než 270 let synonymem vynikajícího designu, precizního řemeslného zpracování a funkčnosti. Tato tradiční německá společnost přináší jedinečný sortiment od kuchyňských doplňků až po luxusní sady nádobí a příborů. Objevte nádherný výběr na Westwing.cz!

Villeroy & Boch ztělesňuje nadčasový design, trvanlivost a neochvějnou kvalitu

Všechny detaily od Villeroy and Boch jsou sladěné - od elegantního provedení až po dekorativní vzor. I v obyčejné bílé barvě upoutají inovativní tvary talířů a šálků.

V nabídce Villeroy & Boch najdete pestrou škálu produktů - od klasických talířů a šálků přes sklenice na víno až po čajové konvice. Dopřejte svému stolu nový rozměr efektním nádobím v modrozelených odstínech. Větší servisní sady zase usnadní hostinu pro více osob. Kávový servis vytvoří ideální kulisu pro přátelská posezení. Čistě bílý porcelán dokonale doplní purismus nebo klasický styl bydlení, zatímco květinové a hravé dekory se hodí spíše do vintage interiéru.

Nakupte produkty značky Villeroy & Boch na Westwing online

Chvíle pro sebe i pro své blízké pro nezapomenutelné snídaně prostřete stůl kompletní sadou s elegantními šálky na vejce, miskami a příbory Villeroy & Boch. Vaši hosté si vychutnají lahodný čaj v kvalitním sítku i výtečnou kávu v typických bílých šálcích s jemnými krajkovými vzory. Letní atmosféru pak navodí produkty s drobnými květinovými motivy.

Vychutnejte si tu nejvyšší kvalitu německého porcelánu Villeroy & Boch s Westwing.cz. Nakupujte bez obav, garantujeme stoprocentní originalitu každého výrobku a výhodné ceny.