Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Zrcadla ve tvaru slunce Rádce Westwing

Zrcadla dnes neslouží pouze ke zkontrolování outfitu nebo účesu před tím, než vyrazíme z domu, ale také zdobí náš byt. Některé modely slouží jako obraz na stěně a vlastně už vůbec neplní jeho původní funkci, ale stávají se čistě dekorací. To jsou přesně zrcadla ve tvaru slunce, které svými paprsky rozzáří interiér.

Zrcadlo ve tvaru slunce je jedním z nejpopulárnějších kousků na Westwing a pravidelně se objevuje v akčních nabídkách. Výborně se s ním dekoruje a hodí se do každého interiéru! Můžete si ozdobit zeď jedním velkým výrazným zrcadlem s paprsky, nebo vytvořit galerii přes celou plochu z malých kousků a vytvořit tak hvězdnou oblohu ve vašem domově.  Ať už zvolíte jakoukoli variantu, tyto zrcadla budou výraznou stylovou dekoraci!

Zrcadla ve tvaru slunce jsou velmi specifickým doplňkem. Typický je pro ně výrazný design, ale i variabilita provedení. Co mají všechny společné, je kulatý střed, který představuje skutečné zrcadlo. Jeho průměr se liší provedení od provedení. Kolem něj jsou pak rozmístěné paprsky, které mají různý tvar a velikost. Většinou jsou vyrobeny z kovu, a to ve zlaté, stříbrné, nebo někdy i barevné variantě.  Některé mají dokonce i svatozář, která připomíná plápolající oheň.

Jak dekorovat zrcadla ve tvaru slunce

Jak nejlépe zakomponovat zrcadla ve tvaru slunce do zařízení místnosti? Tento prvek je výrazný sám o sobě a nepotřebuje příliš prostoru. Můžete ho tedy ponechat na stěně samotné, nebo k němu přidat poličku či obraz. Zrcadlo bude působit výraznějším dojmem, pokud bude viset na stěně s tmavou tapetou. Zejména zlaté slunce na tmavě modrém nebo tmavě červeném podkladu úplně prozáří prostor. Pokud dáváte přednost světlejším barvám, harmonický obraz bude zrcadlo vytvářet i se světle šedou nebo béžovou barvou na stěně.

I ve výběru místnosti nejsou žádné hranice. Pokud zrcadlo umístíte do ložnice, vytvoříte si hvězdné nebe nad postelí a dodáte pokoji romantický, hravý vzhled. Do obývacího pokoje se hodí díky jeho eleganci a stylu. Nad pohovkou, kde rodina tráví hodně času pohromadě, dodává pocit útulna. I vaši hosté se u vás pak budou cítit příjemně!

Zdobit může zrcadlo dobře i koupelnu, kde bude i plnit svou původní funkci. Slaďte i další prvky ve zlaté barvě, a vytvořte si domácí luxusní lázně!

Nadcházející kampaně